فراخوان نخستین جشنواره عکس سلفی «من و پدر یا مادر کارگرم» | اتاق خبر
کد خبر: 333840
تاریخ انتشار: 28 فروردین 1395 - 14:24
اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد همزمان با هفته بزرگداشت کارگر، نخستین جشنواره عکس سلفی «من و پدر یا مادر کارگرم» را برگزار کند.

اتاق خبر: مسابقه با هدف ارج نهادن به زحمات و تلاش های کارگران عزیز در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی، خدماتی و ... و نقش بی بدیل آنان در تعالی و رشد فرزندان و شکوفایی اقتصاد کشور برای تمامی فرزندان کارگر عزیز برگزار می شود.

بر این اساس، این جشنواره سلفی عکس با شعار «من به پدر یا مادر کارگرم افتخار می کنم» برای  تمامی اقشار جامعه در سطوح مختلف سنی و تحصیلی است که پدر یا مادر آنها به عنوان کارگر فعالیت می کنند.

بر پایه این گزارش، در فراخوانی که در این رابطه منتشر شده منظور از کارگر را تمامی کارگران (زن و مرد) شاغل در واحدهای صنعتی، تولیدی و صنفی، رانندگان، قالیبافان، صیادان، کارگران ساختمانی، رفتگران، نیروهای خدماتی شرکت ها و سازمان ها و... کار می کنند تعریف کرده است.

گفتنی است، هر عکاس می تواند ۳ قطعه عکس شماره گذاری شده را به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل نام و نام خانوادگی، شماره  تلفن و موبایل، نشانی پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس، نوع و مدل گوشی را به نشانی پست الکترونیکphoto@tamin.ir ارسال کند.

عکس ها باید در محل کار و یا دارای نشانه هایی از کار مانند لباس کار، ابزار کار و ... باشند.

در این فراخوان، آخرین مهلت ارسال آثار؛ ۱۰خرداد ماه ۱۳۹۵ تعیین شده است و اعلام نتایج و اهدای جوایز؛ تیرماه ۱۳۹۵ همزمان با هفته تامین اجتماعی خواهد بود.

گفتنی است، مقرر است برای عکس اول؛ لوح تقدیر، تندیس جشنواره و ۳ سکه تمام بهار آزادی، عکس دوم؛ لوح تقدیر و ۲ سکه تمام بهارآزادی، عکس سوم؛ لوح تقدیر و یک سکه تمام بهار آزادی و برای عکس های راه یافته به بخش مسابقه نیز ۲۰۰ هزار تومان کارت اعتباری اهدا خواهد شد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید