اولین عکس اسکارلت جوهانسن در یک فیلم جنجالی | اتاق خبر
کد خبر: 333977
تاریخ انتشار: 29 فروردین 1395 - 07:37

به گزارش اتاق خبر، اولین عکس فیلم "شبح درون پوسته" (Ghost in the Shell) با بازی اسکارلت جوهانسن در نقش یک انسان-سایبورگ منتشر شد.

به گزارش ورایتی، این فیلم تولید شرکت‌های پارامونت و دریم‌ورکس است و از روی یک مجموعه رسانه‌ای محبوب ژاپنی ساخته می‌شود. جوهانسن در "شبح درون پوسته" نقش موتوکو کوساناگی را بازی می‌کند. او یکی از ماموران مخفی گروه انسان-سایبورگ "بخش 9" است که وظیفه آن مقابله با خطرناک‌ترین جنایتکاران است.

هرچند "شبح درون پوسته" در مراحل اولیه تولید قرار دارد، اما همین حالا نیز با انتقادهایی روبرو شده است. انتخاب جوهانسن برای بازی در نقش موتوکو ظاهرا باعث شگفتی بسیاری از طرفداران این مجموعه ژاپنی شده است که اولین بار به صورت یک مانگا نوشته و مصورسازی شد. آ‌ن‌ها این انتخاب را "ماست‌مالی" می‌دانند. در مخالفت با انتخاب جوهانسن چند طومار آنلاین امضاء شده است.

با این حال، بازیگر 31 ساله نیویورکی نشان داده که در فیلم‌های اکشن هم موفق است. "لوسی" با بازی او دو سال پیش در دنیا 394 میلیون دلار فروخت.

"شبح درون پوسته" را روپرت سندرز کارگردان "سفیدبرفی و شکارچی" کارگردانی می‌کند. مایکل پیت، مایکل وینکات، تاکشی کیتانو و کریستوفر اوبی از دیگر بازیگران این فیلم هستند که سال 2017 اکران می‌شود.

جوهانسن در فیلم "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" هم بازی کرده است که شش مه اکران می‌شود.

منبع:هنر انلاين

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید