تیراندازی در مریلند یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت | اتاق خبر
کد خبر: 334035
تاریخ انتشار: 28 فروردین 1395 - 21:57
در اثر تیراندازی در مریلند، یکی از دو آتش‌نشانی که در حال انجام ماموریت بودند، جان خود را از دست داد.

تیراندازی در مریلند یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت

اتاق خبر - به نقل از «ان.بی.سی»،  مقام‌های مریلند اواخر روز جمعه تایید کردند که یکی از دو آتش‌نشانی که در مریلند هدف شلیک گلوله قرار گرفته‌ بودند، به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

مقام‌های آتش‌نشانی گفته‌اند که «جان آلمشنایدر» ۳۹ ساله، ۱۳ سال کارمند سازمان آتش‌نشانی شهر «پرینس جورج»، بوده‌ است.

 «هنری استاوینسکی» رئیس پلیس پرینس جورج گفت: «من امیدوارم یک روز مرد و زن در امنیت عمومی‌ که جامعه ما به آن نیاز دارند، زندگی کنند.»

آتش‌نشان‌ها در حالی که در ماموریت پاسخگویی به یک درخواست کمک بودند، مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. ضارب در بازداشت و در حال همکاری با پلیس است.

این حادثه حدود ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه بعد از ظهر به وقت محلی، زمانی که آتش‌نشان‌ها و پلیس از تماس «یک فرد نگران» آگاه شدند، آغاز شد. این فرد درباره یکی از اعضای خانواده‌اش که در خانه به‌سر می‌برد، نگران بود.

استاوسنسکی و «بنجامین بارکسدال» معاون رئیس آتش‌نشانی گفتند آتش‌نشان‌ها تلاش کردند که با مرد در خانه ارتباط برقرار کنند اما هیچ پاسخی از وی دریافت نکردند. در‌ همان‌ حال که تلاش می‌کردند برای کمک به او وارد خانه شوند، ساکن خانه چندین بار شلیک کرد و دو آتش‌نشان و بستگان خود را که با مرکز امداد تماس گرفته بودند، مورد اصابت گلوله قرار داد.

ایلنا

94110

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید