اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران در اردبیل به نمایش گذاشته شد | اتاق خبر
کد خبر: 334181
تاریخ انتشار: 29 فروردین 1395 - 14:50
با حضور مسئولان استانی اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران در اردبیل به نمایش گذاشته شد.

اتاق خبر: صبح یکشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح فرمانده تیپ ۴۰ مستقل پیاده استان اردبیل با اشاره به افزایش قدرت نظامی ایران تصریح کرد: روز به روز به قدرت نظامی و موشکی کشور اضافه می‌شود و در سایه آن ایران به یک قدرت بین‌المللی تبدیل شده است.

محمد مختاری فر با تأکید به اینکه مسائل دفاعی و نظامی کشور قابل‌مذاکره نیست، اضافه کرد: اینکه رئیس‌جمهور کشورمان به دلیل یاوه‌گویی‌های کشور عربستان جلسه کنفرانس اسلامی را ترک می‌کند، اقدام قابل‌توجه و قابل‌تقدیری است.

وی افزود: دفاع از ارزش‌های کشور به پشتوانه ارتشی مقتدر موجب شده است، هیچ کشوری فکر نگاه چپ به ایران اسلامی را نداشته باشد؛ چرا که دشمن می‌داند در صورت این اقدام جوابی دندان‌شکن از سوی نیروهای مسلح خواهد دید.

فرمانده تیپ ۴۰ مستقل پیاده استان اردبیل تأکید دارد که امروز به پاس اقتدار ارتش و کشور، همه دنیا حساب ویژه‌ای در مقابل کشور ایران باز کرده و این موضوع خود موجب افتخار ملت است.

مختاری فر با بیان اینکه نیروهای مسلح همواره پشتیبان ملت ایران است، اضافه کرد: با وجود دفاع مقتدرانه هیچ‌گاه کشور ایران اهل جنگ نبوده و بااین‌وجود در صورت بروز جنگ و حمله نظامی پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان خواهد داد.

وی مهم‌ترین هدف ارتش را وحدت و همدلی در بین مسلمانان و صلح‌طلبی برشمرد و تأکید کرد: کشور ایران به هیچ‌وجه مسائل دفاعی را در مقابل یاوه‌گویی دشمنان تعطیل نمی‌کند.

در این مراسم استاندار اردبیل نیز امنیت و اقتدار کنونی کشور را در سایه جان‌فشانی‌های ارتش دانست و گفت: این اقتدار بی‌نظیر و غیر قابل انکار بوده و باعث خرسندی است که روز به روز به آن اضافه می‌شود.

خدابخش وحدت و همدلی دولت و نیروهای مسلح را رمز پیشرفت ملت دانست و تأکید کرد: مسئولان دولت یازدهم نیز با توجه به شعار سال تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تأمین امنیت و اقتدار را دنبال خواهند کرد.

وی به وجود آمدن ارتشی مقتدر را از جمله مهم‌ترین دستاوردهای ارتش دانست و تأکید کرد: به‌واسطه اقتدار ارتش نیروی نظامی ایرانی در دنیا ترس و واهمه ایجاد کرده و اجازه تجاوز را از دشمنان گرفته است.

استاندارد اردبیل همراهی و همدلی با ارتش را ادامه راه شهدا دانست و افزود: باید برای حفظ اقتدار کشور از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب دفاع کرد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید