کارت اعتباری ویژه سازمان بازنشستگی کشوری رونمایی شد | اتاق خبر
کد خبر: 334271
تاریخ انتشار: 29 فروردین 1395 - 19:13
کارت اعتباری ویژه سازمان بازنشستگی کشور امروز در بانک صادرات شعبه میدان فاطمی رونمایی شد و به گفته مدیرعامل بانک صادرات، این طرح می‌تواند تا 350 هزار بازنشسته کشوری را پوشش دهد.

اتاق خبر - اسماعیل للگانی در مراسم رونمایی از کارت اعتباری ویژه بازنشستگی کشور با اعلام این خبر اظهار کرد: بازنشستگان کشوری می‌توانند با استفاده از این کارت از سقف 2 تا شش میلیون تومان به خرید کالاهای ایرانی بپردازند. سقف تسهیلات ارائه شده 4 برابر حقوق بازنشستگان است.

777777777777-1.jpg

وی در ادامه گفت: بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد که عمدتا زنجیره‌ای هستند، از کارت‌های اعتباری ویژه سازمان بازنشستگی کشوری استفاده کنند.

مدیرعامل بانک صادرات با اشاره به نحوه صدور این کارت‌ها اظهار کرد: بازنشستگان باید به صورت حضوری تقاضای دریافت این کارت را ارائه دهند؛ البته طی سایر مراحل صدور کارت نیاز به مراجعه حضوری نیست. تاکنون 12 هزار کارت اعتباری صادر شده است و می‌توانیم تا 350 هزار بازنشسته کشوری را در این مرحله پوشش دهیم.

للگانی درباره چگونگی برخورداری بازنشستگانی که حقوق خود را از طریق بانک صادرات دریافت نمی‌کنند، اظهار کرد: آنان می‌توانند حقوق خود را به بانک صادرات انتقال دهند؛ البته هماهنگی‌های لازم با سایر بانک‌های کشور نیز انجام خواهد گرفت، برای اطلاعات بیشتر نیز آنان می‌توانند به سایت سازمان بانک صادرات www.bsi.ir مراجعه کنند.

مدیرعامل بانک صادرات درباره درجه یک نبودن کالاهای ایرانی ارائه شده به بازنشستگان گفت: آنان محدودیتی برای انتخاب نوع کالا ندارند و می‌توانند هر کالای ایرانی را با بهره‌گیری از این کارت از طریق فروشگاه‌های معین شده خریداری کنند.

به گزارش ایسنا، در ادامه این مراسم، محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری نیز اظهار کرد: با صدور کارت‌های اعتباری ویژه سازمان بازنشستگی کشوری، قصد داریم 4 برابر حقوق آنان برای خرید کالا تسهیلات ارائه دهیم. علاوه بر آن استفاده از صنایع داخلی را افزایش می‌دهیم و با این کار به نوعی توازن در بازار داخلی به وجود آوریم. ارائه این تسهیلات در مرحله اول دارای سقف است و در صورت استقبال، آن را توسعه می‌دهیم.

ایسنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید