رستم و اسفندیار در «راه مهر راز سپهر» به رزم یکدیگر می‌روند | اتاق خبر
کد خبر: 334282
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 06:05
فریبرز قربان زاده طراح صحنه تئاتر با اشاره به طراحی صحنه نمایش «راه مهر راز سپهر» به کارگردانی شکرخدا گودرزی از اجرای عمومی این اثر نمایشی در اواخر اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، فریبرز قربان زاده رییس هیات مدیره انجمن طراحان صحنه و لباس تئاتر درباره فعالیت های اخیرش در حوزه طراحی صحنه تئاتر گفت: در جشنواره سی و چهارم تئاتر فجر با نمایش «راه مهر راز سپهر» به کارگردانی شکرخدا گودرزی حضور داشتم که داستان نمایش برگرفته از شاهنامه فردوسی و رزم رستم و اسفندیار است.

وی ادامه داد: این اثر نمایشی دو اجرا در جشنواره تئاتر فجر داشت و قرار است از اواخر اردیبهشت ماه اجرای عمومی خود را در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز کند. من طراحی صحنه این نمایش را برعهده دارم و طراح لباس نمایش نیز برعهده مژگان عیوضی طراح لباس خوب و جدی تئاتر خواهد بود.

قربان‌زاده در پایان یادآور شد: این اثر نمایشی در حال حاضر مراحل تمرین و آماده سازی خود را برای اجرای عمومی پشت سر می گذارد.

نمایش «راه مهر راز سپهر» به نویسندگی و کارگردانی شکرخدا گودرزی در سی و چهارمین جشنواره تئاتر بین المللی فجر در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه رفته است.

در اجرای جشنواره این نمایش، محمد صادقی، نوید گودرزی، کاظم هژیر آزاد، ساغر عزیزی، محمد ساربان، مجید جعفری، نیما گودرزی، مانلی حسین پور، مهدی علی نژاد، رضا جعفری، آگرین کرمی، محمد روحانی، رضا شوب کلایی، جواد قنبری، فرزاد سقا، فریدون عباسپور، محمد مهدی معارفی ایفانی نقش می کردند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید