با بیش از صد نفر از دوستان خود در لاین تماس بگیرید | اتاق خبر
کد خبر: 334290
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 06:36
پیام رسان لاین از ویژگی منحصر به فردی پرده برداشته که می تواند در جذب مخاطب بیشتر بسیار موثر واقع شود.

به گزارش اتاق خبر، سرویس پیام رسان لاین این روزها در کنار تلگرام و واتس اپ از جمله محبوب ترین ابزارهای های ارتباطی بر بستر اینترنت در سرتاسر دنیا به حساب می آید. این کمپانی در طی یک سال گذشته برای باقی ماندن در کورس رقابت تلاش زیادی کرده تا همواره ویژگی های جدید و جذابی را به لیست خدمات خود بیافزاید.

با بیش از صد نفر از دوستان خود در لاین تماس بگیرید

در جدیدترین اقدام، این پیام رسان از ویژگی منحصر به فردی پرده برداشته که می تواند در جذب مخاطب بیشتر بسیار موثر واقع شود. تنها کافیست تا اپلیکیشن لاین را به جدیدترین نسخه آن ارتقا دهید تا از این پس بتوانید یک چت صوتی گروهی با حضور حدود ۲۰۰ نفر از دوستانتان برگزار کنید.

برای مقایسه بد نیست بدانید که اسکایپ از چت همزمان تنها ۲۵ نفر پشتیبانی می کند. این ویژگی جدید فعلاً برای نسخه iOS در دسترس است و صاحبان گجت های اندرویدی و کاربران ویندوز و مک می بایست کمی بیشتر منتظر بمانند.

با بیش از صد نفر از دوستان خود در لاین تماس بگیرید


قابلیت چت صوتی همزمان با ۱۹۹ نفر کاملاً رایگان است و می توان آن را چه از درون گروه ها و چه از چت های متنی چندنفره آغاز کرد.

به شکل جالبی این ویژگی جدید ابتدا به صورت نسخه بتا در کشورهای غیر آسیایی در دسترس قرار گرفت و سپس در کشورهای پر مخاطب تری چون ژاپن، تایلند و اندونزی عرضه شد. باید دید در عمل تا چه حد از این قابلیت جدید استقبال می شود و یک گفتگوی ۲۰۰ نفره صوتی چطور از آب در خواهد آمد.

با بیش از صد نفر از دوستان خود در لاین تماس بگیرید
 
باشگاه خبرنگاران جوان

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید