دستبرد اینترنتی به حساب همكار | اتاق خبر
کد خبر: 334706
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 18:30
مجرم اینترنتی كه با سرقت اطلاعات حساب بانكی به حساب همكار خود دستبرد زده و اقدام به برداشت غیر مجاز اینترنتی ۲۰ میلیون ریال كرده بود توسط كارآگاهان پلیس فتا اردبیل دستگیر شد.

اتاق خبر: سرهنگ حافظ شریفی ،به دنبال مراجعه حضوری یكی از شهروندان اردبیلی به پلیس فتا و ارائه شكوائیه ای مبنی بر اینكه از حساب بانكی اش ۲۰ میلیون ریال به صورت اینترنتی برداشت شده؛ بررسی موضوع در دستور كار كارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای استان اردبیل افزود: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد این سرقت از طریق اطلاعات سیم كارت مربوط به تلفن همراه شاكی و به صورت خرید شارژ و انتقال وجه صورت گرفته، كه با پیگیری موضوع ردپای یکی از همكاران شاكی به عنوان سارق اینترنتی پیرامون این سرقت شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

وی با اشاره به اینكه مجرم اینترنتی در ابتدای بازجویی ها منكر هرگونه اقدام مجرمانه بوده و از موضوع سرقت اظهار بی اطلاعی می كرد؛ گفت: با ارائه دلایل و مستندات قانونی مجرم اینترنتی لب به سخن گشوده و به سرقت اینترنتی از حساب همكار خود اعتراف و پس از تكمیل پرونده تحویل مقام قضائی شد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید