«تام کروز» از پاییز جلوی دوربین «ماموریت غیر ممکن ۶» می‌رود | اتاق خبر
کد خبر: 334720
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 07:16
سینماپرس: تام کروز بازیگر نقش اصلی و یکی از تهیه کننده های مجموعه «ماموریت غیر ممکن» از فیلمبرداری قسمت جدید در پاییز خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، تام کروز بازیگر سرشناس مجموعه «ماموریت غیر ممکن» که به وسیله یک پیام تصویری ضبط شده در سینما کان ۲۰۱۶ شرکت کرده بود در مورد قسمت ششم مجموعه «ماموریت غیر ممکن» اخبار جدیدی را اعلام کرد. اول از همه از صحبت های او مشخص شد کریستوفر مکوایر داستان فیلم ششم را نوشته. اثری که قرار است باز هم با بدلکاری های زیاد ساخته شود و تام کروز از علاقه اش برای حضور در این کارهای هیجان انگیز سخن گفت. او همین طور اعلام کرد فیلمبرداری اثر جدیدش در پاییز آغاز می شود.

بعد از آن که قسمت پنجم «ماموریت غیر ممکن» فروشی بیش از ۶۸۲ میلیون دلار داشت، پارامونت خیلی سریع دنباله این مجموعه را تایید کرد و از کریستوفر مکوایر کارگردان قسمت ششم خواست تا وظیفه نوشتن فیلمنامه و کارگردانی قسمت هفتم را هم بر عهده گیرد. حالا این فیلم با آغاز فیلمبرداری در پاییز رفته رفته برای اکران در سال ۲۰۱۷ آماده می شود. البته هنوز تاریخ اکران به صورت رسمی اعلام نشده اما با توجه به شرایط به نظر می رسد اکران تابستانه سال آینده هدف کمپانی پارامونت برای «ماموریت غیر ممکن ۶» باشد.

منبع: سینما پرس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید