برگزاری ویژه برنامه های «امیر مهربانی» درسراسر مناطق ومحلات تهران | اتاق خبر
کد خبر: 334757
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 22:05
مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران در آستانه میلاد حضرت علی(ع) از برگزاری ویژه برنامه های «امیر مهربانی» در سراسر مناطق و محلات پایتخت خبر داد.

اتاق خبر:عبادالله رمضانی با اعلام این خبر اظهار داشت: برنامه های فصل نیایش ویژه ماه رجب با رویکردهایی چون ترویج و تعمیق مولفه های سبک زندگی اسلامی-ایرانی، معرفی رویش های انقلاب اسلامی با تأکید بر شهدای مدافع حرم، تأکید بر نقش مردم در برگزاری مراسم و مناسبتها و نقش مکمل مدیریت شهری و بهره مندی از مناسبت های فصل نیایش در مدیریت تغییرات فرهنگی اجرا می شود.

وی از برگزاری ویژه برنامه هایی با عنوان امیر مهربانی در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: از میلاد امام جواد(ع) تا میلاد حضرت علی(ع) ویژه برنامه هایی در مناطق 22 گانه و محلات 354 گانه شهر تهران درنظر گرفته شده که برای شهروندان اجرا می شود.

رمضانی از برپایی جشن‌های سراسری در مساجد، مدارس و سرای محلات تهران به مناسبت میلاد مولود کعبه خبر داد و افزود: در شب میلاد حضرت علی(ع) در مساجد پایتخت قرائت زیارت امین الله با مشارکت شهروندان قرائت خواهد شد.

وی با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی به مناسبت میلاد امیرالمومنین علی (ع) و روز پدر گفت: نمایشگاه عکس از عتبات عالیات در هر منطقه با محوریت نجف اشرف و کارگاه مولود نگاره با محوریت خوشنویسی برپا می شود.

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران انتشار مطالب مربوط به سبک زندگی حضرت علی(ع) و امام جواد(ع) در روزنامه و مجلات وابسته همشهری و نشریه بوی بهشت را از دیگر اقدامات مربوط به این مناسبت ها عنوان کرد و افزود: کارگاه های سبک زندگی اسلامی برای شهروندان در سرای محلات در ایام میلاد نور اجرا می شود.

وی از برگزاری مراسم پدران آسمانی با محوریت خانواده ی شهدای مدافع حرم خبر داد و افزود: تبلیغات شهری با محوریت ایام میلاد نور و روز پدر انجام شده و رادیو مسافر نیز در پایانه ها و پارک سوارها برنامه های ویژه ای را در دست پخش دارد.

رمضانی خاطرنشان کرد: همچنین برنامه های نگین کعبه، نگاه گذر مترو، ذوالفقار مهر، مهرورزان، پدر مهربان، بوسه ی مهر، رفتار علوی، همای رحمت، رضوان کعبه، جان نبی، دریچه ای بر آفتاب، سر و باغ احمدی در مراکز سازمان فرهنگی هنری اجرا می شود.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید