سیاست های ابلاغی نظام محیط زیست توسط رهبری باعث دلگرمی است | اتاق خبر
کد خبر: 334759
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 22:15
رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت:سیاست های ابلاغی نظام محیط زیست از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی دارای ۱۵ بندبسیار مهم است که این سیاست ابلاغی، باعث دلگرمی فعالان محیط زیست می شود.

اتاق خبر: معصومه ابتکار ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دماوند با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار داشت: در سال جاری تلاش دولت انجام امور به بهترین شکل است.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور افزود: دولت تدبیر و امید اقدامات موثری را در عرصه های مختلف انجام داده و باید از همه کسانی که برای تحقق اهداف نظام اسلامی تلاش می کنند، تشکر و قدردانی کنیم.

وی با تأکید بر این نکته که دولت یازدهم به دنبال پیشرفت کشور است، ادامه داد: دولت یازدهم به دنبال پیشرفت کشور است و این موضوع با اعمال سیاست های توسعه پایدار محقق خواهد شد.

معاون رییس جمهور با اشاره به اهمیت موضوع محیط زیست متذکر شد: باید در کنار فعالیت های عمرانی، اقتصادی و غیره به سیاست های زیست محیطی نیز توجه لازم صورت گیرد و در تمام فعالیت های توسعه ای کشور، ملاحظات زیست محیطی را مورد توجه قرار دارد.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با اشاره به توجه رهبر معظم انقلاب اسلامی به موضوع محیط زیست گفت: سیاست های ابلاغی نظام محیط زیست از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی دارای ۱۵ بند بسیار مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد و قطعا این سیاست ابلاغی، باعث دلگرمی کسانی که در حوزه محیط زیست دغدغه دارند، است.

وی با اشاره به ضرورت محور قرار دادن مسائل حوزه محیط زیست متذکر شد: موضوع محیط زیست دارای گستردگی فراوانی است و در مسائل و موضوعات مختلف نظیر فعالیت های صنعتی، کشاورزی و غیره محوریت دارد و به همین خاطر باید به محوریت این موضوع توجه جدی شود.

ابتکار تأکید کرد: اگر مسائل محیط زیست به عنوان محور مورد توجه قرار نگیرد با مشکلات و بحران هایی که در سطح ملی و استانی، مشاهده کرده ایم مواجه خواهیم شد.

 منبع:مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید