قابلیت صادرات محصولات بانوان سرپرست خانوار | اتاق خبر
کد خبر: 334760
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 22:20
معاون امور اجتماعی شهرداری منطقه ۳ در بازدید از مرکز کارآفرینی کوثر گفت: با برنامه ریزی اصولی و دقیق می توان زمینه صادر کردن محصولات زنان سرپرست خانوار به کشورهای دیگر را فراهم کرد.

اتاق خبر:مهدی پیرهادی در بازدید از مرکز زیور آلات کوثر گفت: فعالیتی که در مراکز کارآفرینی کوثر برای توانمند سازی بانوان در حال اجرا است رویکرد مدیریت شهری درجهت توانمند سازی و حرفه آموزی این قشر از جامعه برنامه ریزی شده است.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای زنان و تولید ملی نشان دهنده پیشرفت چشمگیر حضور بانوان در حوزه خود اشتغالی است.

 معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۳  خاطرنشان کرد: تلاش های خوبی در زمینه خود اشتغالی بانوان سرپرست خانوار در شهر تهران انجام شده است اما باید نسبت به گسترش این زنجیره تلاش های بیشتری اتخاذ شود.

وی ابراز کرد: بسیاری از بانوان سرپرست خانوار محصولات خوبی را تولید کرده اند اما در اتصال به چرخه عرصه و توزیع آن در فضای شهری با مشکل روبرو هستند.

پیرهادی اظهار کرد: اگر چه شهرداری تهران قدم هایی در زمینه عرصه و توزیع محصولات زنان سرپرست خانوار در فضای شهری برداشته است اما کافی نیست.

وی گفت: با برنامه ریزی اصولی و دقیق باید زمینه عرصه و توزیع محصولات زنان در فضای شهری مرتفع شود به طوری که در ادامه، قابلیت صادرات محصولات این قشر به کشورهای دیگر را داشته باشیم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۳  افزود: با توجه به تنوع تولید در حوزه های مختلف، نیازمند حمایت دستگاه های دولتی، صاحبان صنایع و صادرکنندگانی هستیم که در جهت دستیابی به نقطه مطلوب ارتقای سطح تولیدات بانوان دغدغه دارند.

برپایی جشن نگین آفرینش در مجموعه شهربانوی شمال تهران

جشن نگین آفرینش ویژه ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مجموعه شهربانوی منطقه ۳ برگزار شد.

عالیه جواهری مسئول امور بانوان شهرداری منطقه ۳  گفت: در تشکیل گروه های اجتماع محور در محلات، قطب کار در جهت رفع و بهبود مسائل بانوان است.

وی افزود: محور اصلی فعالیت در حوزه بانوان، شبکه سازی و پایدار سازی گروه های اجتماع محور است.

مسئول امور بانوان شهرداری منطقه ۳ خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات بانوان می توان از ظرفیت حضور آنها در محله استفاده کرد.

وی ابراز کرد: برای رفع نیاز بانوان درجهت بهبود شرایط محلی می توان با کمک این قشر از جامعه به عنوان بازوان قدرتمند محله یاری گرفت.

جواهری اظهار کرد: امیدوارم سال ۹۵ با همت عالی بانوان در محلات سال اقدام به عمل باشد.

این ویژه برنامه با هدف تبیین نقش حضرت زهرا(س) در تغییر محور ارزش های اجتماعی از لحاظ فرهنگی ، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و آموزه های دینی و معارف اسلامی در تربیت فرزندان و تحکیم بنیان خانواده برگزار شد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید