سرفاصله حرکت قطارها در ایستگاه شهر آفتاب 4دقیقه | اتاق خبر
کد خبر: 334773
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1395 - 23:15
معاون شهردار تهران همزمان با بهره برداری از ایستگاه مترو شهر آفتاب گفت: با بهره برداری از ایستگاه متروی شهر آفتاب سرفاصله حرکت قطارها 4 دقیقه خواهد بود.

اتاق خبر: سیدجعفر تشکری هاشمی با اشاره به آغاز به کار ایستگاه متروی شهر آفتاب با اشاره به تمهیدات حمل ونقل عمومی برای نمایشگاه شهرآفتاب و بکارگیری 100 دستگاه اتوبوس و 50 دستگاه ون در مسیرهای منتهی به نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب بیان کرد: در صورت نیاز، متناسب با تقاضای سفر همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب هر تعداد اتوبوس و تاکسی که برای جابه جایی بازدیدکنندگان نیاز باشد، تامین می شود.

معاون شهردار تهران با اشاره به اقدامات ترافیکی صورت گرفته در محدوده نمایشگاه شهر آفتاب تصریح کرد: نصب 853 مورد تابلوی هدایت مسیر، اخباری و انتظامی، خط کشی 141 مورد گذرگاه عابر پیاده در داخل مجموعه و پارکینگ و پایانه های اتوبوس و تاکسی ، 11 مورد اصلاح هندسی محدوده نمایشگاه ، استقرار 2 باب خانه دوچرخه در این محدوده و خط کشی محوری در شبکه راه های دسترسی نمایشگاه شهر آفتاب به طول 40 کیلومتر ازجمله اقدامات صورت گرفته است.

به گفته تشکری هاشمی ، جانمایی 10 هزار و 17 محل پارک خودروهای شخصی و تامین پارکینگ 100 دستگاه اتوبوس ، آماده سازی 11 پایانه اتوبوس نیز از دیگر اقدامات در محدوده نمایشگاه شهر آفتاب است.

معاون شهردار تهران در پایان از استقرار 50 پارکبان در 26 محدوده داخل و اطراف نمایشگاه خبر داد و به شهروندان اطمینان داد در صورت نیاز و بنا بر تقاضای سفر در این مسیر تمامی مد های حمل ونقل عمومی با تمام ظرفیت خدمات رسانی خواهد کرد و امکان کاهش سرفاصله حرکت قطارهای مترو نیز است. 

منبع:پانا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید