اقتصاد مقاومتی باید در عمل نشان داده شود | اتاق خبر
کد خبر: 335044
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 20:04
رئیس کل دادگستری استان بوشهرگفت:باتوجه به شعار سال اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی باید در عمل نشان داده شود.

اتاق خبر - علی جمادی روز سه شنبه در نشست شورای قضایی استان بوشهر افزود: در همین راستا هر یک از دستگاههای زیر مجموعه شورای قضایی این استان با ارائه بهترین عملکرد خود در راستای اجرای خواسته رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی و بهبود شرایط اقتصادی گام بردارند.
وی با بیان اینکه در رسیدگی به پرونده ها باید جلو مفاسد گرفته شود اظهارکرد: در رسیدگی به پرونده ها توجه به اصل سرعت بخشی برای رسیدن به هدفهای پیشگیرانه ضروری است.
جمادی اظهار کرد: مبارزه با مفاسد اساس کار اقتصاد مقاومتی در دستگاه قضا است واگر عملکردمان در جامعه بروز داشته باشد باعث ایجاد امنیت می شود.
وی تصریح کرد: با ارائه عملکرد مطلوب دستگاه قضا در برخورد با مفاسد زمینه رشد و ترقی در جامعه اسلامی فراهم می شود.
رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط خاص این استان در زمینه اقتصادی باید در راستای تقویت تولید داخلی برنامه ریزی شود.
وی یادآور شد: رسیدگی به پرونده های واحدهای تولیدی که باعث ایجاد اختلال در روند کاری آنها شده در راس برنامه های دستگاه قضاست و باید با اولویت مورد رسیدگی و تعیین تکلیف شوند.
جمادی همچنین بر رسیدگی و توجه به مسائل فرهنگی در دستگاههای زیر مجموعه شورای قضایی تاکید کرد.
دادستان بوشهر نیز گفت: مرتبطان با دستگاه قضا باید مراقب اعمال و رفتار خود باشند چون مردم از آنها توقع و انتظار ویژه ای دارند.
علی حسن پور افزود: وضعیت امنیتی این استان مطلوب است و موارد خاص نیز در کمترین زمان ممکن کشف و مورد رسیدگی قرار می گیرد.
وی در خصوص رسیدگی به مسائل فرهنگی استان نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه بوشهر استانی مرزی است باید از تهاجمی که از بعد فرهنگی به این استان می شود برحذر بود.
حسن پور گفت: همچنین استفاده از سلاح گرم در تجمع های شادی باید ممنوع شود چون موجب ایجاد رعب و وحشت و ضرب و جرح می شود.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید