معرفی بی ام و M235i کوپه هامان | اتاق خبر
کد خبر: 335112
تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1395 - 00:43
بی ام و M235i کانورتیبل از پیشرانه ی بسیار قدرتمند و ایده آلی بهره می برد که در نوع خود شاهکار است.

به گزارش اتاق خبر ،شرکت تیونینگ سویسی، DS، به یکی از فروشگاه های برتر محصولات شرکت مطرح هامان (Hamann) تبدیل شده است. آخرین پروژه ی شرکت های مذکور نمونه ی روباز بی ام و M235i است که تحت بهینه سازی های مختلفی قرار گرفته است. معمولاً یکی از راحت ترین و اقتصادی ترین روش ها برای ایجاد تمایز خودروی خود با نمونه های مشابه دیگر استفاده از رینگ های جدید است. استفاده از رینگ های هامان که رنگ سیاه مات دارند به نوعی تکمیل کننده رنگ مشکی بدنه است. اعمال این تغییر موجب جذاب تر این خودروی روباز شده است.

۶۷۰۶۶۲٫jpg

بی ام و M235i کانورتیبل از پیشرانه ی بسیار قدرتمند و ایده آلی بهره می برد که در نوع خود شاهکار است. مانند M235i کوپه، این خودرو نیز به توربوشارژر دو قلو در کنار پیشرانه ی شش سیلندر خطی که عملکرد بالای سری M را به یدک می کشد، مجهز شده است. این پیشرانه به جعبه دنده خودکار ۸ سرعته یا نمونه ی ۶ سرعته دستی برای انتقال توان تولیدی، مجهز شده است.

سیستم خنک کاری، مدیریت احتراق پیشرانه و تیونینگ صدای موتور تماماً به صورت انحصاری مانند خودروهای سری دو رده عملکردی M تقویت شده است. توان خروجی این پیشرانه ی ۳ لیتری حداکثر ۳۲۰ اسب بخار است که مابین دور موتور ۵۸۰۰ تا ۶۰۰۰ دور بر دقیقه تولید می شود. گشتاور خروجی نیز مابین دور موتور ۱۵۰۰ تا ۴۵۰۰ دور بر دقیقه تولید می شود و مقدار آن معادل با ۳۳۰ پوند-فوت است. جعبه دنده خودکار هشت سرعته اسپرت با قابلیت لانچ کنترل، موجب می شود تا M235i تنها به ۴.۸ ثانیه برای رسیدن به سریع ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت احتیاج داشته باشد. سرعت نهایی خودرو نیز به طور الکترونیکی به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

۶۷۰۶۶۴٫jpg ۶۷۰۶۶۳٫jpg

منبع:زومیت

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید