بیمه ها تجمیع شود | اتاق خبر
کد خبر: 335722
تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1395 - 09:41
انتظار آیت الله علوی گرگانی از وزیر بهداشت؛
آیت الله علوی گرگانی در دیدار وزیر بهداشت، اظهارداشت: انتظار داریم تجمیع بیمه ها انجام شود.

اتاق خبر- آیت الله علوی گرگانی در دیدار وزیر بهداشت، اظهارداشت: انتظار داریم تجمیع بیمه ها انجام شود.

دیدار وزیر بهداشت با مراجع تقلید

آیت الله علوی گرگانی خطاب به وزیر بهداشت گفت: لقب و پست شما برازنده شما است و نشان دهنده کمال، محبت، زحمات و خدماتی است که به مردم می کنید مردم از برخی از افراد پس

وی گفت: جامعه در هر عصر و زمانی نیاز به سلامتی دارد و طبق سفارش های بزرگان، عقل سالم در بدن سالم است و اگر بدن ها ناسالم باشد، عقل ها نیز ناسالم می شود.

این مرجع عالیقدر با بیان اینکه از وزیر بهداشت انتظار داریم تجمیع بیمه ها را انجام دهد، افزود: اگر بناست از ناحیه شما خدمتی به مردم ارائه شود برای همه افراد یکی باشد و تشتت نباید زیاد باشد که این برای کشور ایران یک نقص است. هر گروه یک نوع بیمه خاص را دارد و اگر بنا است بیمه، تکمیلی باشد برای همه تکمیلی باشد و به عنوان نمونه نباید برای من آیت الله تکمیلی باشد و برای افراد ضعیف تکمیلی نباشد. دوست داریم همه با هم و در کنار هم باشیم و هر چه برای خودمان می خواهیم برای دیگران نیز بخواهیم.

وی ضمن تاکید بر لزوم پیشگیری از آسیب ها در جامعه، افزود: نباید گذاشت که گرفتار یک بلا و یا مشکل شویم بعد به دنبال علاج آن باشیم. آسیب ها در جامعه وابسته به شرایط محیط است که باید سالم باشد و در مناطق ضعیف و حاشیه ای باید به آلودگی محیط توجه ویژه ای کرد.

این مرجع عالیقدر با ذکر حدیثی از امام صادق(ع)، اضافه کرد: این امام بزرگوار می فرماید "روزی می رسد که مردم از زندگی خود خسته می شوند" و امروز محیط به قدری آلوده شده که زندگی دشوار شده و افراد مسئول باید تصمیمات لازم را اتخاذ کنند، بنابراین دفع راحت تر از رفع است.

آیت الله علوی گرگانی ضمن تقدیر فراوان از دکتر هاشمی به دلیل استقرار کاروان نورآوران سلامت در مسجد مقدس جمکران، گفت: باید از شما به دلیل دستگیری از افراد نیازمند و فقیر که پناهی ندارند و شما برای آنها اعمال جراحی رایگان انجام می دهید تشکر کنم زیرا برای خود، نظام، مقام معظم رهبری و دکتر روحانی دعاگو درست می کنید و جامعه را به سمت خیر می کشانید و خدا نیکوکاران و دلسوزان مردم را دوست دارد.

وی در پایان ضمن تاکید بر لزوم تصویب طرح های سلامت محور افزود: در صورت  ارتقای سلامت خانواده، اسباب خوشحالی مقام معظم رهبری و رئیس جمهور و سامان گرفتن امور کشور را فراهم کرده اید و ما هم برای موفقیت شما و دولت دعا می کنیم.

منبع: مهر 

94106 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید