سرنوشت مجلس دهم در دور دوم انتخابات مشخص خواهد شد | اتاق خبر
کد خبر: 335972
تاریخ انتشار: 4 اردیبهشت 1395 - 17:33
رسانه‌های محلی و استانی در شرایطی که رسانه‌های ملی و سراسری نسبت به تشویق برای حضور در محله دوم انتخابات کم‌رنگ‌تر عمل می‌کند، باید فعال‌تر باشند.

اتاق خبر: بیژن مقدم در ارتباط با ضرورت مشارکت مردم در دور دوم انتخابات اظهار کرد: حضور مردم در دور دوم انتخابات مصداق ضرب‌المثل کار را که کرد آن که تمام کرد است. سرنوشت مجلس دهم در دور دوم انتخابات مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: به تعداد کاندیدا وارد شده به مجلس دهم، گرایش و منش سیاسی آن‌ها، دور دوم انتخابات، انتخاباتی سرنوشت‌ساز شده است و شرایط به گونه‌ای نیست که نسبت به آن بی‌تفاوت باشیم.

این فعال سیاسی همچنین گفت: مردم دقت داشته باشند که هرچه یک کاندیدا از پایگاه رأی مردمی بیشتری برخوردار باشد، در آینده دارای اقتدار بیش‌تری در مجلس خواهد بود و بهتر خواست مردم را دنبال خواهد کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: حالا که حساسیت کل جامعه و رسانه‌های ملی و سراسری نسبت به انتخابات دور دوم کمتر از دور اول شده است، رسانه‌های استانی و محلی باید بیش‌تر حواسشان به دعوت مردم برای حضور در انتخابات باشد.

مقدم تصریح کرد: تبلیغات در دور دوم انتخابات مجلس دهم شفاف‌تر از دور اول خواهد بود چرا که افراد رقیب افکاری نزدیک به هم دارند و اندیشه‌های متفاوت کمتر با هم رقابت می‌کنند. اما لازم است که همه‌ی جریان‌ها و گروه‌های سیاسی اخلاق، ادب و عرف انتخاباتی را در هر شرایطی به ویژه انتخابات سرنوشت‌ساز دور دوم رعایت کنند.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید