جزئیات دستگیری عاملان تیراندازی به گشت پلیس راه | اتاق خبر
کد خبر: 336100
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1395 - 02:02
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، از دستگیری عاملان تیراندازی به سمت گشت پلیس راه خاش و دستگیری ۶ تن از آنان در کمتر از ۴۸ ساعت خبر داد.

اتاق خبر: سردار حسین رحیمی،در پی تیراندازی سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو مسروقه به سمت تیم گشت پلیس راه خاش در دو روز گذشته و متواری شدن این افراد، دستگیری این اشرار مسلح به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی  سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به حساسیت موضوع ،شب گذشته ماموران انتظامی شهرستان خاش با پایش های میدانی و اشراف اطلاعاتی ،خودرو پژو این اشرار را که دارای سابقه سرقت بوده شناسایی و طی عملیاتی سه تن از سرنشینان آن را دستگیر کردند.

سردار رحیمی افزود: ماموران در ادامه این عملیات، سه تن دیگر از اعضای این باند شرارت را در حالی که با استفاده از دو دستگاه خودرو تویوتا و پژو ۴۰۵ در محور خاش - ایرانشهر در حال تردد بودند، شناسایی و دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه این افراد دارای سوابق کیفری بودند، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات تخصصی کاراگاهان به تیراندازی به سمت گشت پلیس راه،راهبندی در محور "خاش-ایرانشهر"،تیراندازی به سمت یک باب مغازه و یک دستگاه خودرو سمند که منجر به مجروح شدن راننده آن شده بود،اعتراف کردند.

به گفته سردار رحیمی، ماموران از این افراد دو قبضه سلاح کلاش و مقادیر متنابهی مهمات مربوطه را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور مقتدرانه در تمام نقاط این استان پهناور اجازه نخواهد داد که قانون شکنان و مخلان نظم عمومی، خللی در امنیت استان وارد کنند.

منبع:مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید