نیازمند شکل گیری مجلسی هماهنگ با دولت هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 336274
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1395 - 11:22
کرباسچی:
دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی گفت: امیدواریم در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، زمینه شکل گیری مجلس حامی برنامه های دولت فراهم شود.

اتاق خبر - غلامحسین کرباسچی شامگاه شنبه در جمع شماری از اصلاح طلبان استان زنجان افزود: رأی سیاسی، رأی مطالباتی و رای قومی و محلی از انواع گونه های رأی هستند که ما در هر انتخاباتی با آن ها مواجه هستیم و ارزش آن ها صرف نظر از زمینه و هدف شکل گیری شان، برای کشور یکسان است.

وی با اشاره به نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در هفت اسفند 94، اظهارداشت: عده ای در کشور در پی آن هستند که آرای مردم را از خاصیت بیندازند.
کرباسچی به مقوله رأی سازی از طریق القای وظیفه شرعی بودن رای دادن، از سوی عده ای در زمان انتخابات اشاره و خاطرنشان کرد: اگر شرکت در انتخابات وظیفه شرعی هم باشد مراد از آن اصل شرکت در انتخابات بوده و تبلیغ رأی دادن به فرد یا گروه خاصی تحت عنوان تکلیف شرعی نوعی دخالت در انتخابات است.
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی به تلاش برخی رسانه ها در زیر سوال بردن دستاوردهای دولت یازدهم اشاره کرد و افزود: همانها که امروز دستاوردهای دولت را هیچ می انگارند، در زمان دولت های قبلی با وجود آن همه مسائل و مشکلات مختلف صحبتی نمی کردند .
کرباسچی برجام را مهم ترین دستاورد دولت یازدهم برشمرد و اظهارکرد: عده ای در این شرایط با امید شکل گرفته در مردم مبارزه می کنند و در تلاش برای هیچ انگاشتن برجام هستند.
غلامحسین کرباسچی روز شنبه به منظور سخنرانی در حمایت از نامزدهای اصلاح طلب زنجان به این استان سفر کرد.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید