انتخابات از بزرگترین برکات انقلاب اسلامی است | اتاق خبر
کد خبر: 336309
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1395 - 13:36
سخنگوی حزب کارگزاران:
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: از جمله برکات انقلاب اسلامی نقشی است که مردم با استفاده از نهاد انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایفا کرده و می کنند و این نقش باید پاس داشته شود.

اتاق خبر - «سید حسین مرعشی» شنبه شب در همایش حمایت از نامزد اصلاح طلبان اردبیل در دور دوم انتخابات مجلس دهم گفت: انتخابات یکی از ابزارهای اعلام وفاداری به نظام و مقام معظم رهبری است و هرچند عده ای بکوشند رهبری را مختص خود کنند، موفق نخواهند شد چرا که رهبر متعلق به همه کشور است .

وی بیان کرد: در سال 1392 مردم قدرت انتخاب خود را نشان داده و با نظام بیعتی دوباره بسته و در عین حال با انتخاب دکتر روحانی ثابت کردند مسائل سیاسی را به خوبی درک می کنند.
وی با بیان اینکه سیاست اصلاح طلبان، انتخاب در زمین محدود است و این راهبرد در انتخابات هفتم اسفند نیز تمرین شد، اظهار کرد: اگر عده ای برای اداره کشور و خدمت به مردم ناتوان هستند نباید سپاه، نظام، امام، رهبری و مردم را مصادره و قربانی کنند؛ هرچه زمین محدود باشد باز باید دست به انتخاب زد.
مرعشی با اشاره به موفقیت دولت در بحث مذاکرات هسته ای و برجام گفت: در حالی که تنها سه ماه از برجام گذشته، برخی ها از طرف مردم اعلام می کنند که تا کنون اتفاق خاصی در کشور روی نداده است و آنها گویا تغییرات مثبت در حال انجام در کشور را نمی خواهند ببینند.
وی با بیان اینکه با یک دلار افزایش بهای نفت باید رشد نیم درصدی اقتصاد را شاهد باشیم گفت: این در حالی است که اقتصاد مملکت در دولت گذشته با آن درآمد نفتی با رشد منفی روبه رو بود.
وی تشریح کرد: بازار نفت را در سال های اخیر از دست داده ایم و بازگشت به جایگاه پیشین در چند روز امکان پذیر نیست اما در نهایت نیاز به اصلاح ساختارهای اقتصادی است و باید از فرصت پیش آمده در این راستا استفاده کرد چنانچه در زمینه مهار تورم موفقیت هایی بدست آمده و تا حدودی کنترل شده است.
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه انتخابات مجلس دهم به خصوص در تهران گام دومی در شان مردم و در راستای حماسه سیاسی سال 92 بود اضافه کرد: این راه هنوز به پایان نرسیده است و باید در دور دوم انتخابات تکمیل شود.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید