متوجه شدم برای تبدیل شدن به یک هنرپیشه جدی ابتدا باید هنرپیشه کمدی شوم | اتاق خبر
کد خبر: 336464
تاریخ انتشار: 6 اردیبهشت 1395 - 08:28
تام هنکس همیشه هنرپیشه معروف امروزی که ما می‌شناسیم نبوده است او نیز مانند بسیاری از بزرگان هالیوود از پایین شروع کرده است.

به گزارش اتاق خبر، جان اولیور در جریان برگزاری جشنواره فیلم «ترایبکا» با تام هنکس هنرپیشه نامدار هالیوود و دارنده دو جایزه اسکار گفتگویی انجام داده که در ادامه می‌خوانید:

تام هنکس همیشه هنرپیشه معروف امروزی که ما می‌شناسیم نبوده است او نیز مانند بسیاری از بزرگان هالیوود از پایین شروع کرده است. آغاز کارش با کمدی تلویزیونی «آغوش دوستان» بود و بعد کمدی رمانتیک «چلپ‌چلوپ» «پارتی مجردی» و «گودال پول» و شروع معروفیت اما نه در حد گرفتن جایزه اسکار. تام هنکس از فیلم‌هایی فراموش شونده چون «ترنر و هوچ» تا فیلم کلاسیک «فیلادلفیا» می‌بایست کار کند و خود را بشناساند.

 

 

 

تام هنکس می‌گوید:"در حدود اواسط دهه سوم زندگی‌ام زمانیکه فیلم‌های متعدد و ضعیف در با موضوعاتی نظیر آدمهای مسخره و سخیف بازی می‌کردم در آن زمان تشخیص دادم که باید کاری بسیار دشوار را آغاز کنم و آن هم گفتن واژه‌ی «نه» به بسیاری از فیلم‌ها و مردمان است".

هنکس در آن زمان ستاره فیلم‌هایی چون «باربز» و «جو در برابر آتش‌فشان» بود. در سال 1990 فیلم «آتش غرور» رابازی کرد که در فهرست «باکس آفیس» در نظر گرفته شد هرچند نقطه چرخشی برای هنکس بود زیرا تام هنکس در اینجا نقشی جدی را ایفا کرده بود.

سه سال بعد دو فیلم «فیلادلفیا» و «فارست گامپ» را بازی کرد و برای این دو فیلم برنده جایزه اسکار بهترین هنرپیشه مرد شد.

هنکس در ادامه این مصاحبه افزود:"درس جالب برای من این بود که چطور کاری را که آغاز کرده‌ای به بهترین نحو پیش ببری و آن چیزی نیست بجز فقط کار کردن و کار کردن و انتخاب نوع داستانی که می‌خواهی روایت کنی و نوع شخصیتی که می‌خواهی بازی کنی.

تام هنکس در پایان گفت که هنوز بسیار پرکار است و البته پیشنهادهای بازی در فیلم‌ها نیز بیشتر از فیلم «ترنر و هوچ» جذاب‌تر هستند.

منبع:فارس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید