آمادگی كامل تأمین و صادرات محصولات کشاورزی از خوزستان به روسیه | اتاق خبر
کد خبر: 336839
تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1395 - 00:17
رئیس خانه كشاورز خوزستان گفت: مسئولان جهاد كشاورزی استان و ۱۷۳ هزار كشاورز این استان آمادگی كامل تأمین محصولات کشاورزی برای صادرات به روسیه را دارند.

اتاق خبر: مسعود اسدی پیش از ظهر امروز دوشنبه در نشست با اعضای خانه کشاورز و اعضای هیئت روسی ،فرصت بسیار مناسبی است كه تولیدات خود را به روسیه صادر كنیم و مایحتاج روسیه را نیز تأمین كنیم.

وی افزود: خانه كشاورزی خوزستان سندیكای مركزی كشاورزی استان و یك نهاد غیر دولتی و اتحادیه صنفی كشاورزان است.

رئیس خانه كشاورز خوزستان در ادامه، خطاب به هیئت روسی تصریح کرد: این اطمینان را می دهیم كه محصولات كشاورزی مورد نیازتان را با بهترین كیفیت و استانداردهای جهانی در اختیار شما قرار دهیم.

اسدی همچنین متعهد شد: صراحتا اعلام می شود كشاورزان خوزستان تمامی محصولات كشاورزی را كه كشور روسیه از تركیه تأمین می كرد را با كیفیت بالاتر و قیمت پایین تر تأمین کنند.

وی اضافه کرد: آمار دقیق تولیدات و میزان آنها را جهاد كشاورزی استان ارائه می دهد تا شما بدانید خوزستان در هر بازه زمانی چه محصولی را و به چه میزانی تولید می كند ولی مطمئن باشید كه مسئولان جهاد كشاورزی استان و ۱۷۳ هزار كشاورز این استان آمادگی كامل تأمین محصولات به هر میزان سبزی و صیفی جات را دارند.

رئیس خانه كشاورز خوزستان در پایان افزود: خوزستان قطب تولید خرما با بهترین كیفیت و ارگانیك بوده و از همین فصل نیز امكان صادرات مهیاست.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید