راه كسب آراي مردم حذف اصلاح طلبان نيست | اتاق خبر
کد خبر: 337081
تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1395 - 17:11
سخنگوي حزب كارگزاران:
سخنگوي حزب كارگزاران سازندگي با دعوت از مردم براي شركت در دور دوم انتخابات، گفت: اصولگرايان بدانند كه راه كسب آراي مردم انتخابات است نه حذف اصلاح طلبان.

اتاق خبر - سيدحسين مرعشي دوشنبه شب در سخنراني كه براي حمايت از فهرست انتخاباتي اميد در منطقه حصيرآباد اهواز برگزار شد اظهار كرد: ما براي اصولگرايان به عنوان رقيب احترام قائل هستيم اما به آنها مي گوئيم كه راه كسب آراي مردم انتخابات است نه حذف اصلاح طلبان.

وي از اصولگرايان خواست كه تندروها را از خود دور كنند و به جاي متهم كردن اصلاح طلبان به القابي چون جريان فتنه، ليبرال و ضدولايت فقيه، براي خدمت به مردم به صحنه رقابت وارد شوند.
اين عضو ارشد كارگزاران سازندگي نهاد انتخابات را از موضوع هاي مهم در حقوق اساسي دانست و افزود: تا امروز به رغم همه محدوديت ها و مشكلات ولي همواره مردم كار خودشان را كرده و معجزه آفريده اند و كسي نتوانسته است اين مسير را بر روي اراده مردم ببندد.
وي انتخابات مجلس را 'گام دوم' تعيين كننده پس از انتخابات 1392 رياست جمهوري توصيف كرد و گفت: ملت مي خواهند در انتخابات مجلس نيز دولت را كمك كنند چرا كه پيش از اين مردم در يك عمليات سياسي غافلگيرانه روحاني را به عنوان رئيس جمهوري انتخاب كردند و نتيجه اين انتخاب، برطرف شدن سايه جنگ، تحريم و بحران از كشور بوده است كه اين عمل با ملي شدن صنعت نفت برابري مي كند.
نماينده سابق مردم كرمان در مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد: دليل اصرار ما براي راي دادن به ليست اميد، علاوه بر شايستگي نامزدهاي اين فهرست تكيه بر برنامه و داشتن پشتوانه است زيرا همه رجال سياسي و احزاب ميانه رو و اصلاح طلب حامي اين ليست هستند.
به گفته وي، اصرار ما به راي دادن به فهرست پيگيري سياست هاي مصوب رهبري است.
وي تصريح كرد: اصلاح طلبان تا زمان خدمت به مردم از هم پيمانان خود حمايت مي كنند و در صورتي كه سستي يا كوچكترين اهمالي ببينند، چه در دولت روحاني و يا مجلس، دست از حمايت مي كشند.
مرعشي با اشاره به روند تغييرات براي توسعه اقتصادي در چين اظهار كرد: از ابتداي انقلاب تا سال 1368هر آنچه بايد براي بهبود زندگي مردم انجام مي شد، اتفاق افتاد اما فقر توسعه پيدا كرد و بعد از آن به سمت سازندگي رفتيم اما به رغم تلاش ها و هدف گذاري ها به متوسط رشد اقتصادي سالانه دو درصد رسيديم كه دليل آن پايبند نبودن به برنامه ها بوده است.
سخنگوي حزب كارگزاران سازندگي با انتقاد از عملكرد دولت گذشته تصريح كرد: دولت دهم با سياست هاي غلط كشور را زمين گير كرد و 700 ميليارد دلار منابع نفتي كشور را با شعار از بين برد.
وي با بيان اينكه دولتي كه مدعي پاكدستي بود مملكت را تهديد كرد افزود: اين دولت ساختمان بلوار كشاورز را وجه المصالحه آزادي بقايي يكي از معاونان رئيس جمهوري كرد و رحيمي معاون اول اين دولت نيز متهم يك پرونده فساد مالي بود.
مرعشي با دعوت از مردم براي شركت در مرحله دوم انتخابات مجلس و راي دادن به فهرست اميد اظهار كرد: مردم با همت و بركت نهاد انتخابات، كشور را در سال 1392 روي ريل توسعه قرار دادند و اكنون در انتخابات مجلس و گام دوم بايد اين حركت را تكميل كنند.
جاسم شديد زاده نماينده مردم اهواز در مجلس ششم نيز در اين نشست سياسي اظهار اميدواري كرد با انتخاب فهرست اميد شاهد آباداني در كشور به ويژه خوزستان باشيم.
وي گفت: شوراي سياستگذاري اصلاح طلبان خوزستان همه تلاش خود را به كار گرفت تا جريان اصلاحات در خوزستان به ويژه اهواز راي خوبي كسب كند.
شديدزاده همچنين با اشاره به محل برگزاري اين سخنراني اظهار كرد: منطقه حصيرآباد يكي از محله هاي محروم اهواز است كه در همه دوران ها كانون مبارزات بوده است.
دور دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي در شش حوزه انتخابيه خوزستان براي انتخاب هشت نماينده ، جمعه دهم ارديبهشت برگزار مي شود.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید