دیگران را به خاطر ایده ای متفاوت تخریب نكنیم | اتاق خبر
کد خبر: 337528
تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1395 - 22:40
منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسكو در مجلس دهم:
منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسكو درمجلس دهم گفت: اگر به قدرت رسیدیم، دیگران را به دلیل اینكه ایده متفاوتی دارند، تخریب نكنیم.

اتاق خبر - مسعود پزشكیان، شامگاه سه شنبه درآیین حمایت ازنامزد لیست اصلاح طلبان(لیست امید) در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر درعجب شیر افزود: مردم باید فردی را به مجلس بفرستند كه بله قربان گو نباشد و بتواند حرف خود را بگوید.

وی یادآورشد: دولت قبلی طرح های زیادی در كشور كلنگ زنی كرد و با این كار، دولت تدبیر و امید را در مضیقه قرار داد. منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسكو در مجلس دهم اظهار كرد: در دولت قبل 400 هزار میلیارد تومان انواع طرح كلنگ زنی شد و اكنون این طرح ها به همان صورت باقی مانده است.
پزشكیان با بیان اینكه قرار بود در دولت قبلی به همه كار دهند ولی همه را بیكار كردند، ادامه داد: به جای اینكه به مردم عزت دهیم، آنان را گدا كردیم.
وی با بیان اینكه باید مشكلات مردم را حل كنیم گفت: بسیاری از مشكلاتی كه در جامعه داریم به خاطر سیاست گذاری‌ها و جهت گیری‌های نامناسبی است كه ما در مجلس شورای اسلامی داریم.
وی افزود: كسانی كه در دوره‌ای در قدرت بودند، قانون را قبول نداشتند و خلاف قانون عمل می‌كردند اما اكنون اما و اگر و سوال های زیادی در این خصوص مطرح می كنند.
در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر، به علت كسب نشدن 25 درصد آرا از سوی هیچ یك از نامزدها، دو نامزد انتخابات با كسب بیشترین رای به مرحله دوم راه یافته اند.
شهرستان های مراغه و عجبشیر با حدود 340 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان شرقی واقع و به عنوان یك حوزه انتخابی دارای یك كرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید