حضور مدیرعامل بورس ایران در اتاق بازرگانی زنجان | اتاق خبر
کد خبر: 337604
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1395 - 02:48
دکتر قالی باف مدیرعامل شرکت بورس ایران که به منظور کلنگ زنی پروژه مرکز مالی استان به زنجان سفر کرده بود ، با رئیس اتاق زنجان دیدار کرد.

اتاق خبر- دکتر قالی باف مدیرعامل شرکت بورس ایران که به منظور کلنگ زنی پروژه مرکز مالی  استان به زنجان سفر کرده بود ، با رئیس اتاق زنجان دیدار کرد.

در این نشست مهندس جمیلی رئيس اتاق زنجان ضمن تقدیر از زحمات آقای محبی رئيس تالار بورس زنجان به پیوند کاری قوی بین بورس و اتاق اشاره کرد و تصریح نمود اتاق بازرگانی زنجان همواره یار و یاور بازار سرمایه بوده و از ابتدای تاسیس تالار از هیچ تلاشی برای ارتقاء این مرکز فروگذاری نکرده است.

وی کلنگ زنی مرکز مالی  استان را برای زنجان اقدامی بسیار فرخنده دانست و تصریح کرد اساساً توسعه زیرساختها در فرهنگ سازی و رشد و توسعه اقتصادی استان  بسیار تاثیر گذار است .

مهندس جمیلی هدف از ساخت تالار زنجان را در ابتدای امر، ایجاد نمایشگاه صنایع دستی ذکر کرد و گفت :  طراحی وساخت این تالار  به منظور ایجاد یک  نمایشگاه  دائمی از صنایع دستی استان  بود که بعدها بدلیل   نیاز مبرم به مکانی مناسب جهت ایجاد تالاربورس با  تغییر کاربری مرکزفوق  در اتاق زنجان شکل گرفت  وی از تالار بورس به عنوان مرکز مشارکت و همفکری برای خرید و فروش سهام یاد کرد و تصریح نمود هر چند با توسعه سیستم آنلاین سمت و سوی معاملات از تالار بورس تغییر جهت داده است اما تالار بورس به عنوان نماد و محوریت خرید و فروش می تواند  به فعالیت خود ادامه دهد.

وی آمادگی اتاق زنجان را برای ادامه فعالیت تالار تا زمان تاسیس مرکز مالی استان اعلام کرد

دکتر قالیباف نیز در این نشست ضمن تشکر از زحمات اتاق در طول مدت تاسیس تالار بورس  در اتاق زنجان گفت:  اتاق بازرگانی زنجان مشارکت بسیار مطلوبی با تالار بورس داشته که ما  شاهد این  سطح همکاریها  در هیچ استان دیگری نیستیم.

وی ایجاد سیستم آنلاین در خرید و فروشها را یکی از عوامل کمرنگ شدن حضور اشخاص در تالار بورس ذکر کرد و گفت هدف از تاسیس مرکز مالی استان تبدیل شدن این مرکز به نماد بازار سرمایه  است و قطعاً ظرف دو سال آینده تالار بورس از محل اتاق به این مرکز منتقل خواهد شد که امیدواریم تا آن زمان اتاق به همکاری خود با تالار ادامه دهد از سوی دیگر با توجه به بالا بودن تعداد سهامداران استان و عدم آشنایی تعداد کثیری از این سهامداران با نحوه خرید و فروش سهام موضوع آموزش مطرح شدن که رئيس اتاق زنجان آمادگی مرکز آموزش اتاق را جهت برپایی کارگاههای آموزشی با حضور اساتید مجرب این رشته اعلام کرد.

منبع: اتاق زنجان 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید