گرانترین سفرهای ریلی در جهان + عکس | اتاق خبر
کد خبر: 337753
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1395 - 11:22
اتاق خبر گزارش می دهد
سفر با قطار یکی از راه های مسافرت است که به دلیل امنیت بیشتر و قیمت پائین تر نسبت به هواپیما جایگزین خوبی برای سفرهای طولانی می باشد و در این میان برخی شرکت ها برای مسافران ثروتمند خود امکاناتی بهتر و متفاوتی ارائه می دهند.

سفر با قطار یکی از راه های مسافرت است که به دلیل امنیت بیشتر و قیمت پائین تر نسبت به هواپیما جایگزین خوبی برای مسافرت های طولانی می باشد و در این میان برخی شرکت ها برای مسافران ثروتمند خود امکاناتی بهتر و متفاوتی ارائه می دهند. در ادامه نحوه خدمات دهی این قطار ها را بررسی می کنیم.

 

 Indian Pacific

قیمت: 1198 دلار برای هر شب

 این قطار لوکس در حال حاضر در جنوب استرالیا فعالیت می کند و قیمت بلیط آن برای مسافرت 4 روز و 3 شب در مسیر سیدنی-آدلاید- پِرت در حدود 1198 می باشد. ایندین پسیفیک مسیر 4352 کیلومتری میان سیدنی و پِرت را پوشش می دهد. این خط ریلی کابین های خود را در سه کلاس: پلاتینیوم، طلایی و قرمز به مسافران ارائه می دهد و قابلیت ارائه سرویس به 88 مسافر در بخش فِرست کلاس و 64 مسافر در بخش اکونومی را دارد.

کوپه اختصاصی در بخش پلاتینیوم شامل تخت یک نفر و دونفره به انتخاب مسافر، دستشویی اختصاصی و سرویس اختصاصی برای نهار و صبحانه می باشد.

 

Blue Train

قیمت: 1217 دلار برای هر شب

این قطار در مسیر پِرتوریا و کیپ تاون آفریقای جنوبی در حال فعالیت است. 1217 دلار قیمتی است که هر مسافر برای یک شب مسافرت با این قطار باید پرداخت کند. مدت زمان سفر با این قطار دو روز کامل است و مسافران می توانند از میان دو کلاس مسافرتی یکی را انتخاب کند. در هر کابین یک پیشخدمت در خدمت مسافران است و تختی که به دلخواه مسافران طراحی کنند. به تمام اینها حمام اختصاصی با وان یا دوش، تلفن، تلویزیون، و سیستم تهویه را اضافه کنید.

 

 

Royal Canadian Pacific

قیمت: 1442 دلار برای هر شب

قیمت متوسط بلیط برای هر نفر در مسافرت با قطار رویال کانادین پسیفیک 1442 دلار است. مدت زمان سفر با این قطار 6 روز و 5 شب است و قیمت بلیط این قطار باعث شده که مسافرت با این قطار به یکی از گرانترین مسافرت ها تبدیل شود.

این قطار کوپه های لوکس را در اختیار مسافران خود قرار می دهد و کوپه ها امکاناتی مانند تلفن، تخت دونفره و تک نفره به انتخاب مسافران و لوسیون های بهداشتی به مسافران ارائه می دهد.

 

Danube Express

قیمت: 1535 دلار برای هر شب

 

قطار سریع السیر دانوب یکی از گرانترین قطار های حال حاضر در اروپا است. هر شب مسافرت با این قطار 1535 دلار هزینه برای هر مسافر دارد. این قطار که لقب هتلی بر ریل را به خود اختصاص داده است مسیر خود را از میان برخی از زیباترین شهرهای اروپا طی می کند. کوپه های این قطار امکاناتی مانند حمام، تخت خواب یک نفر و دو نفره را در خود دارند.

 

 

 

Eastern & Oriental Express, Asia

قیمت: 1583 دلار برای هر شب

قطار سریع السیر ایسترن اند اورینتال در مسیری طولانی از میان کشورهای سنگاپور، مالزی، تایلند و لائوس عبور می کند. قیمت این مسافرت 7 روز و 6 شب 1583 دلار برای هر نفر است. طراحی داخلی کوپه های این قطار با چوب انجام شده است و شامل تخت خواب، دستشویی اختصاصی و حمام است.

دو رستوران این قطار وظیفه تهیه صبحانه، نهار و شام را برای مسافران این قطار بر عهده دارند. صبحانه این قطار شامل آب میوه، قهوه، چای و میوه می باشد به طور اختصاصی برای هر کوپه سرو می شود.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید