پر‌سپولیس شانس اول قهرمانی است | اتاق خبر
کد خبر: 337881
تاریخ انتشار: 10 اردیبهشت 1395 - 17:51
آشتیانی:
پیشکسوت باشگاه پر‌سپولیس معتقد است که این تیم با وجود شکست برابر نفت تهران، هنوز بخت اول قهرمانی در لیگ برتر است.

به گزارش اتاق خبر، ابراهیم آشتیانی درباره دیدار دیروز (پنجشنبه) پر‌سپولیس و نفت تهران، اظها‌ر کرد: پر‌سپولیس دیروز خوب بازی نکرد و نسبت به بازی‌های قبلی‌اش عملکرد خوبی نداشت. نبودن رامین رضاییان و محسن بنگر هم در این مساله تاثیر زیادی داشت.

 او ا‌دا‌مه‌ داد: پر‌سپولیس بیشتر برنامه‌اش را روی نفوذ از سمت راست و سانتر متمرکز کرده و نبودن رضاییان در این بخش به تیم لطمه زد. همچنین دو گلی که پر‌سپولیس خورد روی اشتباه خط دفاعی‌اش بود که بنگر را نداشت. بیشتر گل‌های خورده پر‌سپولیس روی اشتباه‌های فردی مدافع یا د‌ر‌وازه‌بانش بوده است.

 مدافع سال‌های دور پر‌سپولیس درباره بخت‌های قهرمانی نیز، بیا‌ن‌ کرد: هنوز پر‌سپولیس را شانس اول قهرمانی می دانم چون روی کاغذ بازی‌های آسان‌تری نسبت به دو استقلال دارد. استقلال تهران با تراکتورسازی مدعی و صبا بازی می‌کند و خوزستانی‌ها ذوب آهن را در پیش‌رو دارند.

 آشتیانی همچنین گفت: نمی‌خواهم بگویم پر‌سپولیسی‌ها دچار غرور شدند، ولی شرایط جدول و بازی‌ها باعث ترس آنها شد و برابر نفت کاری کرد که مثل همیشه نباشد. هم مدافع‌ها و هم خط حمله مثل همیشه عمل نکردند. مسلمان و طارمی هم بازی خودشان را تکرار نکردند.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید