۷۵مدرسه در زنجان هیئت امنایی اداره می شوند | اتاق خبر
کد خبر: 338249
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1395 - 23:19
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان:
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان از فعالیت ۷۵ مدرسه هیئت امنایی در استان زنجان خبر داد و گفت: ایجاد و انحلال این مدارس به عهده خود اولیاء است.

اتاق خبر-  مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان از فعالیت ۷۵ مدرسه هیئت امنایی در استان زنجان خبر داد و گفت: ایجاد و انحلال این مدارس به عهده خود اولیاء است.

مرتضی تمجیدی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در محل اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ضمن اشاره به فعالیت 75 مدرسه هیئت امنایی در استان زنجان بابیان اینکه در مدارس هیئت امنایی طرح‌ها با موافقت ایشان انجام می‌شود، ادامه داد: خوشبختانه آموزش ارائه‌شده در این مدارس رشد خوبی را داشته و با برنامه‌ریزی صورت گرفته بهتر از این هم خواهد شد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش زنجان بر ضرورت توسعه کمی و کیفی مدارس هیئت امنایی در استان تأکید کرد و یاد آور شد: در این میان توجه به این مدارس توسعه آموزش و تعلیم و تربیت را به دنبال دارد.

تمجیدی تأکید کرد: ایجاد و انحلال مدارس هیئت امنایی به عهده خود اولیاء است و به عهده خودشان است که مدارس خود را از حالت هیئت امنایی خارج کنند.

وی با یادآوری اینکه اعتبار در مدارس هیئت‌امنایی دست خود اولیاء است، افزود: در این مدارس کیفیت آموزش و تعلیم و تربیت دانش آموزان بسیار مطلوب است چراکه همکاری دو جانبه بین اولیاء و مدیران و مربیان مدرسه توسعه آموزشی دانش آموزان را به دنبال دارد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان یادآور شد: افزایش زمینه مشارکت و همکاری در مدارس، ایجاد شرایط مطلوب در تقویت فرهنگ مشارکت، بهبود کیفیت آموزش‌وپرورش ازجمله اهداف مدارس هیئت امنایی است.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید