تامین مالی خرید ۴۱ واگن مسافری با پذیره‌نویسی در فرابورس | اتاق خبر
کد خبر: 338272
تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1395 - 00:43
اوراق اجاره جوپار به صورت ۴ ساله با قیمت اسمی یک میلیون ریال و نرخ ۲۱ درصد بوده و سود آن به صورت سه ماه یکبار پرداخت می‌شود.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از فرابورس ایران، شرکت قطارهای مسافری و باری جوپار در نظر دارد، جهت تامین مالی خرید ۴۱ واگن مسافری پارسی، ۵۱۸ هزار و ۵۰۰ برگه «اوراق اجاره» منتشر و از طریق بازار سوم فرابورس ایران پذیره‌نویسی کند.

اوراق اجاره شرکت جوپار در روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت‌ماه در فرابورس ایران پذیره‌نویسی می‌شود.

بر اساس این گزارش، اوراق جوپار۹۹ به صورت ۴ ساله با قیمت اسمی یک میلیون ریال و نرخ ۲۱ درصد بوده و سود آن به صورت سه ماه یکبار پرداخت می‌شود.

علاوه بر این، بانک آینده به عنوان ضامن، تأمین سرمایه سپهر به عنوان بازارگردان و کارگزاری آگاه به عنوان عامل فروش این اوراق معرفی شده‌اند و صندوق سرمایه‌گذاری گسترش فردای ایرانیان و تأمین سرمایه سپهر، متعهد این پذیره‌نویسی خواهند بود.

بازارگردانی اوراق مبتنی بر مذاکره و با تضمین کف قیمتی یک میلیون ریال است ضمن آنکه سقف تعهد خرید از هر کد معاملاتی نامحدود و روزانه حداکثر ۲۵ هزار و ۹۲۵ برگه خواهد بود.

همچنین، اوراقی که در مدت پذیره‌نویسی به فروش نرسند، توسط متعهد پذیره‌نویسی خریداری شده و به مرور در بازار عرضه خواهد شد.

شرکت جوپار از سال ۱۳۸۱ در زمینه جابه‌جایی مسافر و حمل کالا به وسیله واگن‌های مسافری و باری و مشارکت با شرکت‌های ایرانی و خارجی برای انجام فعالیت حمل و نقل ریلی مشغول است.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید