استفاده از نیروهای توانمند عامل ارتقای کیفیت آموزشی است | اتاق خبر
کد خبر: 338987
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1395 - 20:19
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان:
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت:استفاده از نیروهای توانمند و بهسازی نیروی انسانی از عوامل مهم در رسیدن به کیفیت مطلوب در آموزش‌وپرورش است.

اتاق خبر-  مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت:استفاده از نیروهای توانمند و بهسازی نیروی انسانی از عوامل مهم در رسیدن به کیفیت مطلوب در آموزش‌وپرورش است.

مرتضی تمجیدی ظهر یکشنبه در همایش تجلیل از معلمان در محل کانون سهرودی شهر زنجان، از فعالیت ۱۵ هزار فرهنگی در استان زنجان خبر داد و گفت: ۱۷۵ هزار دانش آموز در مدارس زنجان تحصیل می‌کنند.

وی اظهار کرد: استفاده از نیروهای توانمند و بهسازی نیروی انسانی ازجمله عوامل رسیدن به کیفیت مطلوب در آموزش‌وپرورش است و یکی از معیارهای کیفیت‌بخشی، پیشرفت تحصیلی است.

تمجیدی به ساماندهی نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش اشاره کرد و یادآور شد: خوشبختانه مشکلی در زمینه ساماندهی نیروی انسانی در استان وجود ندارد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان گفت: استان زنجان معلمان بسیار توانمند در حوزه پژوهش دارد و این امر خود باعث ارتقاء بخشی آموزش و تعلیم و تربیت دانش‌آموزان شده است.

تمجیدی ادامه داد: اجرای طرح تعالی مدیریت، موفقیت در اجرای طرح جابر بن حیان، کسب رتبه عالی کشوری در پروژه مهر، حساس شدن مدیران مدارس به کیفیت‌بخشی فعالیت‌های خود در مدارس، برگزاری کلاس‌های آمادگی کنکور و المپیاد از موفقیت‌های اداره کل آموزش ‌و پرورش استان زنجان است.

وی به وضعیت تحصیلات دانشگاهی معلمان اشاره کرد و افزود: فرهنگیان استان زنجان وضعیت مطلوبی نسبت به فرهنگیان سایر استان‌های کشور دارند و رتبه خوبی در سطح کشوری در زمینه میزان تحصیلات به خود اختصاص داده‌اند.

تمجیدی با بیان اینکه توجه به دستگاه تعلیم و تربیت آینده درخشانی رقم می‌زند گفت: معلمان نقش بسیار مهمی در ساختن جامعه دارند، چرا که با تربیت درست دانش‌آموزان بسترهای توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور را فراهم می‌کنند.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید