عملکرد تیراندازان در مسابقات آلمان دیدنی خواهد بود | اتاق خبر
کد خبر: 339462
تاریخ انتشار: 15 اردیبهشت 1395 - 08:16
سرمربی تیراندازی جانبازان و معلولان:
در آستانه اعزام تیم تیراندازی جانبازان و معلولان به رقابتهای بین المللی تیراندازی آلمان، سرمربی تیم ملی عملکرد نمایندگان ایران را خوب پیش بینی کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، حسین امیری پیرامون این مسابقات گفت: تا زمان برگزاری مسابقات پارالمپیک دو رویداد بین المللی برگزار می شود که یکی در کشور آلمان و دیگری در کشور آمریکا خواهد بود. در مسابقات آلمان هنوز فرصت کسب سهمیه وجود دارد و از این رو کشورهای صاحبنام برای تکمیل سهمیه های خود شرکت کرده اند و از سوی دیگر، به دلیل بعد مسافت، بیشتر کشورها مسابقات آلمان را به آمریکا ترجیح می دهند و به همین خاطر شرکت کنندگان زیادی حضور خواهند داشت.

سرمربی تیم ملی خاطر نشان کرد: مسابقات آلمان صرفا برای ما جنبه تدارکاتی دارد و اولین مسابقه ای است که در آن فشار کسب سهمیه به شکل گذشته وجود ندارد. به همین دلیل به دنبال نتیجه نیستیم، هر چند با رکوردهای خوبی که از ملی پوشان طی ماههای اخیر به ثبت رسیده و در هر اردو به نسبت اردوی قبل بهتر نیز می شود، پیش بینی می کنیم عملکرد ورزشکاران در آلمان هم دیدنی باشد.

وی در ادامه افزود: با توجه به فرصت کمی که تا زمان بازی های پارالمپیک داریم، مسابقات آلمان به ما کمک می کند تا نقاط ضعف را شناسایی کرده و برای برطرف کردن آن اقدام کنیم.

امیری در پایان گفت: هر اردویی که متصل به اعزام هست از برنامه خاصی تبعیت می کند، در این اردو هم تمرینات مخصوص اعزام انجام شد و تلاش کردیم فشار بدنی کمتری روی ورزشکاران باشد و در عین حال بیشتر بر روی شبیه سازی مسابقات تمرکز کردیم تا ملی پوشان در شرایط رقابتی قرار گیرند.

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولان ۱۷ اردیبهشت ماه تهران را برای شرکت در رقابت های بین المللی آلمان به مقصد هانوفر، ترک خواهد کرد.

در این اعزام، ساره جوانمردی، عالیه محمودی، سمیرا ارم، معصومه خدابخشی و مهدی زمانی به عنوان اعضای تیم ملی با هدایت حسین امیری و به سرپرستی رقیه الله کرمی حضور دارند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید