وعده راه‌اندازی ۲۰ هزار تخت بیمارستانی تا پایان دولت عملی می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 339902
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1395 - 14:20
وزیر بهداشت بابیان اینکه در شروع کار در وزارت بهداشت قول ایجاد ۲۰ هزار تحت بیمارستانی داده بودیم عنوان کرد: این وعده تا پایان دولت دهم عملی می‌شود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، حسن قاضی‌زاده هاشمی پیش از ظهر پنجشنبه در حاشیه آیین افتتاحیه بیمارستان امام خمینی شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگاران افزود: ما در ابتدای کارمان در وزارت بهداشت، قول ساخت ۲۰ هزار تخت را دادیم و تعداد بسیار زیادی از بیمارستان‌ها با کمک وزارت راه، ستاد اجرایی فرمان امام و تعدادی از نهادها در حال ساخت است.

وی بابیان اینکه به قول خود در وزارت بهداشت عمل خواهیم کرد، افزود: به نظر می‌رسد تعداد تخت‌هایی که قول آن را داده بودیم تا پایان دولت به پایان برسانیم.

وزیر بهداشت یادآور شد: آن بخشی که امروز موفق عمل‌نکرده، سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی بوده و در تلاش هستیم تا مشکل تعرفه‌ها را حل کنیم، زیرا اگر می‌خواهیم سرمایه‌گذاری توجیه اقتصادی داشته باشد باید با تعرفه‌ها تناسب داشته باشد.

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به افتتاح بیمارستان امام خمینی (ره) آمل گفت: این طرح یکی از پروژه‌های خوب استان مازندران و دارای ۱۶۰ تخت است و امیدواریم با افتتاح این بیمارستان گسترش خدمات و افزایش رضایت‌مندی مردم ایجاد شود.

وزیر بهداشت با اعلام اینکه بیمارستان‌های متعددی در شهرستان آمل داریم که برخی این بیمارستان‌ها فرسوده هستند، گفت: در بیمارستان امام خمینی(ره) آمل تجهیزات و امکانات بسیار خوبی وجود دارد و از پزشکان متخصص مازندرانی در این بیمارستان استفاده‌شده است.

هاشمی در خصوص پزشک خانواده، گفت: این پروژه در تمامی شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر اجرا و در استان مازندران هم به‌صورت کامل اجراشده است.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید