رونمایی پروژه‌های جدید خودروسازان بزرگ | اتاق خبر
کد خبر: 340305
تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1395 - 18:55
برند اسکودای فولکس واگن، رنو و دایملر از جدیدترین پروژه‌های خود برای راه اندازی کارخانه و تولید مدلهای جدید رونمایی کردند.

اتاق خبر: برند اسکودا که زیرمجموعه فولکس واگن در جمهوری چک است، قصد دارد فروش شاسی بلند کودیاک را از ابتدای سال 2017 آغاز کند. مجموعه محصولات جدیدی که اسکودا عرضه کرده کمک کرده است فروش جهانی این شرکت در دو سال اخیر از مرز یک میلیون دستگاه عبور کند. اسکودا شاسی بلند جدید را در نیمه دوم سال 2016 رونمایی خواهد کرد.

خودروساز فرانسوی رنو تصمیم گرفته است بیش از 600 میلیون یورو در پروژه جدیدی در اسپانیا سرمایه گذاری کند که شامل ساخت یک خودروی جدید و یک موتور جدید در کارخانه والادولید در شمال این کشور می‌شود. سخنگوی این شرکت بدون اشاره به جزئیات بیشتر اظهار کرد پروژه جدید که از سال 2017 تا 2020 اجرا می‌شود از دو برنامه سرمایه گذاری قبلی رنو فراتر خواهد رفت.

 خودروساز آلمانی دایملر قصد دارد حدود 500 میلیون یورو (574.5 میلیون دلار) در کارخانه ساخت موتور خودرو در لهستان سرمایه گذاری کند تا تولیدش در خارج از آلمان را توسعه دهد. کارخانه جدید نخستین کارخانه مرسدس بنز در لهستان است و موتورهای دیزلی و بنزینی چهار سیلندر برای خودروهای سواری مرسدس بنز تولید خواهد کرد و از این محل چند صد شغل جدید ایجاد می‌شود.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید