دو واحد صنعتی تولید کودشیمیایی و خوراک دام در شازند احداث می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 340523
تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1395 - 12:46
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی از احداث دو واحد صنعتی تولید کود شیمیایی و خوراک دام در شازند خبر داد و گفت: ۴۰میلیارد ریال برای احداث این دو واحد صنعتی سرمایه گذاری شده است.

اتاق خبر:عزیز فیلی اظهار داشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال و درآمدزایی، کلنگ احداث دو واحد صنعتی در شهر صنعتی نهرمیان بخش زالیان شازند به زمین زده شده است.

وی افزود: عملیات احداث این دو واحد صنعتی با سرمایه گذاری بیش از ۴۰میلیارد ریال آغاز شده و فعالیت آنها در فاز اول شامل تولید کودهای شیمیایی و خوراک دام خواهد بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی با بیان اینکه این دو پروژه در دو فاز راه اندازی می شود، افزود: سرمایه گذاری این دو واحد صنعتی جمعا به ۶۵میلیارد ریال خواهد رسید و با بهره برداری از این دو واحد صنعتی در بخش زالیان برای ۶۰نفر ایجاد اشتغال می شود.

فیلی همچنین به کارخانه لبنیات زالیان اشاره و اظهار کرد: این کارخانه مربوط به شرکت تعاونی دهیاری های بخش زالیان است که با ظرفیت ایجاد شده حدود ۵۰ تُن شیر خام را تبدیل به فرآورده های لبنی می کند.

معاون عمرانی استاندار مرکزی با اشاره به کیفیت محصولات این واحد صنعتی، افزود: با توجه به کیفیت محصولات و بسته بندی مناسب فرآورده های این واحد تولید لبنیات، باید بازار مصرفی محصولات آن به تناسبی که مورد نیاز است گسترش داده شود.

فیلی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای اقتصاد مقاومتی در شازند، گفت: در مساله اقتصاد مقاومتی در شهرستان شازند، واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل به تدریج در حال احیاشدن هستند و ظرفیت واحدهای در حال کار هم با برنامه ریزی باید افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی از تاکیدات مقام معظم رهبری است و باید به آن جامه عمل پوشانده شود، تصریح کرد: در راستای تحقق این شعار باید مسئولان و مردم تعامل و همکاری داشته باشند تا اقتصاد مقاومتی به درستی در کشور پیاده سازی شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید