«برخاسته از گور» به سینما روایت می آید | اتاق خبر
کد خبر: 340569
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1395 - 04:29
فیلم سینمایی THE REVENANT«بازگشته» (برخاسته از گور) به کارگردانی الخاندور گونزالس اینیاریتو در هفتاد و نهمین جلسه سینما روایت اکران و بررسی خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر،  «بازگشته» (برخاسته از گور) موفق به کسب بیشترین تعداد جایزه اسکار از هشتاد و هشتمین جایزه آکادمی سینمای آمریکا شده است. این فیلم اقتباسی بر اساس رمانی با همین نام ساخته شده و داستان آن برگرفته از زندگی واقعی فردی به نام هیو گلاس می باشد که در سالهای بین ۱۷۸۰ تا ۱۸۳۳ زندگی می کرده است. این فرد یک دام گذار بود و در مناطق سرد کوهستانی فعالیت خودش را انجام می داد تا اینکه روزی پس از درگیری با یک خرس، توسط دوستانش به حال خود رها شد تا از دنیا برود. اما گلاس با تلاشی عجیب و غیرقابل باور، بدون تجهیزات و اسلحه، مسیری ۳۲۰ کیلومتری را طی کرد تا بتواند زنده مانده و به محل بازگردد و البته سراغ کسانی را بگیرد که او را به حال خود رها کرده بودند.

THE REVENANT در سینما روایت با حضور کارشناسان نقد و بررسی خواهد شد.

هفتاد و نهمین جلسه سینما روایت روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه راس ساعت ۱۷ در مجتمع فرهنگی اسوه واقع در خیابان انقلاب اسلامی نبش بهار جنوبی برگزار خواهد شد. حضور در سینما روایت برای عموم آزاد و رایگان است.

سينماپرس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید