نايب رئيس اتاق بازرگاني لهستان:سرمايه گذاري در ايران آينده خوبي دارد | اتاق خبر
کد خبر: 340679
تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1395 - 18:36
نايب رئيس اتاق بازرگاني لهستان گفت: تلاش داريم در سفر خود به ايران ارتباط خود را با ايران بويژه بخش انرژي در خوزستان مستحكم كرده چرا كه آينده خوبي را در سرمايه گذاري در اين كشور مي بينيم.

اتاق خبر:ماريا نوآكوفسكي يكشنبه در حاشيه ديدار از منطقه ويژه اقتصادي ماهشهر و منطقه دريانوردي بندر امام خميني(ره) در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهاركرد: ظرفيت هاي خوب نفت و گاز در خوزستان ما را براي سرمايه گذاري در اين استان ترغيب كرده و چشم انداز خوبي را در آينده در زمينه تعاملات اقتصادي پيش بيني مي كنيم.
وي گفت:اين سفر به منظور آشنايي هرچه بيشتر با ظرفيت هاي انرژي در ايران و بويژه در خوزستان صورت گرفت كه در اين سفر از برخي مناطق صنعتي اين استان در ماهشهر و بندرامام خميني(ره) ديدن كرديم.
وي افزود: تعامل اقتصادي با ايران و سرمايه گذاري در خوزستان يكي از اهداف اصلي سفر ما به شمار مي رود.
نايب رئيس اتاق بازرگاني لهستان ادامه داد: پيش از اين نيز در مشهد و تهران از نمايشگاه بين المللي نفت و گاز ديدن كرديم و ظرفيت ها و توانمندي هاي داخلي ايران را از نزديك شاهد بوديم.
وي بيان كرد: ارتباط نزديك و تعامل اقتصادي با شركت هاي داخلي خوزستان نيز با توجه به ظرفيت هاي خوبي كه در اين استان مشاهده كرديم يكي ديگر از اهداف ما به شمار مي رود.
نوآكوفسكي ادامه داد: با توجه به بهبود شرايط اقتصادي ايران با ساير كشورهاي اروپايي، ما نيز اين فرصت را مناسب ديده و تمايل به سرمايه گذاري در اين كشور را داريم.
هيات تجاري 30 نفره لهستاني در حوزه نفت، گاز، پتروشيمي و حمل و نقل كه صبح يكشنبه به منظور بازديد از توانمندي هاي حوزه انرژي در خوزستان از طريق فرودگاه بين المللي اهواز وارد اين شهر شد،از ظرفيت هاي منطقه ويژه پتروشيمي ماهشهر و تاسيسات دريانوردي بندر امام خميني(ره) در جنوب خوزستان نيز ديدن كردند.
قرار است نشست مشترك اعضاي اتاق بازرگاني لهستان و اعضاي اتاق بازرگاني اهواز بعداز ظهر امروز در هتل پارس اهواز برگزار شود.
اين هيات به منظور حضور در نمايشگاه بين المللي نفت و گاز تهران به ايران سفر كرده است.

منبع:ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید