کامران: آب در زاینده‌رود باید مستمر وجود داشته باشد | اتاق خبر
کد خبر: 341375
تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1395 - 18:44
نماینده اصفهان در مجلس از ریخت و پاش‌های در جریان سفرهای مسئولان به خارج از کشور و یا سفرهای هیأت های خارجی به ایران انتقاد کرد.

اتاق خبر: حسن کامران در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) گفت: به عنوان ناظر سفرهای خارجی به مواردی از ریخت و پاش‌ها برخورده‌ام که از جمله آن این است که وزارت راه خرج بازدید از ساختار صنعت ریلی را مطرح می‌کند و یا از طرف دیگر هیأت‌های اروپایی در سفر به ایران استان به استان رفته و از بیت المال خرج کرده و به بیت المال رحم نمی‌کنند که این با اقتصاد مقاومتی سازگاری ندارد.

وی افزود: از طرف دیگر جهاد کشاورزی 70 هزار تن برنج وارد کرده است و بعد از‌ آن تازه می‌خواهد نظارت کند که چه کسی این کار را انجام داده است . سوال این است که چرا باید واردات داشته باشیم؟

نماینده اصفهان در تذکری دیگر با تاکید بر اینکه آب در زاینده‌رود باید مستمر وجود داشته باشد گفت: اگر آب کافی وجود ندارد چرا توسعه کشت ادامه پیدا می‌کند و پول مردم نیز داده نمی‌شود؟

وی هم‌چنین با تاکید بر توجه به وضعیت دامداران گفت که علوفه گران شده و در این شرایط شیر روی دست مردم مانده است و از طرف دیگر شیر خشک وارد می‌شود باید تدابیر درستی وجود داشته باشد.

کامران هم‌چنین در تذکری بر لزوم پرداخت حقوق کارگران ذوب آهن اصفهان تاکید کرد و هم‌چنین از هیأت رئیسه خواست که گزارش کمیسیون تلفیق برنامه ششم را در دستور کار مجلس قرار دهد.

وی در پایان با یادآوری شرایط جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان گفت: متاسفانه گاهی اوقات برخی دستگاه ها قوانین مربوط به ایثارگران را رعایت نمی کنند آن‌ها یادشان نرود که ما روی خون آن‌ها نشسته و زندگی می‌کنیم.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید