پروژه‌های آبرسانی را نباید معطل بگذاریم | اتاق خبر
کد خبر: 341569
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1395 - 10:51
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: پروژه‌های آبرسانی را نباید معطل بگذاریم و سعی کنیم این پروژه‌ها از اولویت اجرایی برخوردار باشند.

اتاق خبر :حمیدرضا جانباز در آئین آغاز عملیات اجرایی دو طرح آبرسانی استان کرمان، در سخنانی با بیان این مطلب و تاکید بر اهمیت اقدام‌های اساسی و تسریع در اجرای طرح‌های آبرسانی گفت: پروژه‌های آبرسانی کرمان به عنوان طرحی بلندمدت، مورد حمایت جدی وزارت نیرو است.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه وزارت نیرو طرح‌های کوتاه مدت خود را عملیاتی کرده ولی در اجرای برنامه‌های بلند مدت اقدام اساسی صورت نگرفته است، اظهار کرد پروژه‌های آبرسانی کرمان که روز سه‌شنبه با دستور رئیس جمهور عملیات اجرایی خود را آغاز کردند، جزو برنامه‌های بلند مدتی هستند که با جدیت مورد حمایت وزارت نیرو قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته با تدابیر دولت از محل فاینانس داخلی ماده 56، اعتباری به میزان 2.5 میلیارد تومان به این طرح‌ها اختصاص یافت اظهار کرد: بزودی در خصوص تأمین نقدینگی طرح‌های باقیمانده نیز اقداماتی صورت خواهد گرفت و با مرتفع شدن مشکل نقدینگی، مردم کشورمان زودتر می‌توانند از مزایای این طرح‌ها بهره مند شوند.

جانباز با اشاره به خشکسالی‌های چند سال اخیر و بحران آب کشور گفت: مردم کرمان کم آبی را به‌طور محسوس لمس کرده‌اند و همین موضوع مسئولیت ما را برای تامین آب شرب مشترکان حساس‌تر می‌کند.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید