Performancing Metrics

دشمنان به دنبال تضعیف اسلام و حذف نیروی‌های ارزشی هستند | اتاق خبر
کد خبر: 341898
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1395 - 09:33
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی مقاومت بسیج سپاه شهرستان بیرجند گفت: دشمنان به دنبال تضعیف اسلام و حذف نیروی‌های ارزشی هستند که برای این منظور برنامه های مختلفی طراحی کرده اند.

اتاق خبر - حجت الاسلام احمد اشراقی چهارشنبه شب در مراسم جشن ولادت امام سجاد (ع) در مسجد محمد رسول الله شهر اسدیه مرکز شهرستان درمیان، افزود: همه باید در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کنیم و همانند امام حسین(ع) هرگز در برابر دشمنان تسلیم نشویم.

وی با تاکید براینکه نگذاریم اسلام به دست نااهلان برسد، ادامه داد: دشمنان به دنبال ترویج اسلام آمریکایی در جامعه هستند که با بیداری ملت، هرگز به خواسته های خود نخواهند رسید.
وی اضافه کرد: باید با تمام توان در مقابل منافقان زمان ایستادگی کنیم و نگذاریم دشمنان فرهنگ ما که برگرفته از اسلام و ائمه اطهار(ع) است، را از بین ببرند.
وی گفت: ما مسلمانان برای دفاع از اسلام، باید امام حسین (ع) را الگو خود قرار دهیم و حتی به قیمت جان خود از اسلام دفاع کنیم.
این مسئول افزود: امام حسین (ع) برای آزادگی و عزتمندی مسلمانان قیام کرد.
اشراقی با بیان اینکه امکان ندارد، اسلام و غیر اسلام در یک مکان جمع شود، افزود: دشمنان هدفی جزو ریشه کن کردن اسلام ندارند و دشمنی آمریکا با نظام مقدس جمهوری اسلامی تمام نشدنی است.
وی با تبریک روز پاسدار و جانبار، بیان کرد: پاسداران و جانبازان شهادت طلبی و از خودگذشتی را از امام حسین(ع) و ابوالفضل العباس(ع) الگو گرفته اند و برای دفاع از ارزشها از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
وی عنوان کرد: امروز مدافعان حرم رنج سفر و دوری از خانواده را تحمل می کنند و برای دفاع از کیان مسلمانان و ارزشها، کیلومترها آن سوی مرزها در برابر تکفیریها می ایستند و جان خود را فدا می کنند.
شهر اسدیه مرکز شهرستان مرزی درمیان در 105کیلومتری شرق بیرجند قرار دارد.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید