Performancing Metrics

۳۰ ویلای غیرمجاز در اراضی کشاورزی لرستان تخریب شد | اتاق خبر
کد خبر: 341973
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1395 - 15:33
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: در سال گذشته با ۳۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز ساخت ویلا توسط افراد فرصت طلب و سودجو برخورد قانونی شده است.

اتاق خبر: احمد مرادی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در سال گذشته ۳۰ مورد عملیات اعاده وضع در اراضی کشاورزی انجام شده است، اظهار داشت: حدود ۵۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان تحت پوشش حفاظتی گشت های حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی قرار دارند.

وی افزود: در همین راستا ۷ اکیپ حفاظت از اراضی استان در طول روز فعال بوده و اراضی کشاورزی را رصد و پالایش می کنند و چنانچه تغییر کاربری اراضی و یا احداث بنا را مشاهده کنند اقدام به معرفی افراد متخلف به مراجع قضایی کرده و عملیات اعاده وضع و تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز را انجام خواهند داد.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با بیان اینکه در سال گذشته با ۳۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز ساخت ویلا در مراحل پی کنی، سنگ چینی و دیوارکشی توسط افراد فرصت طلب و سودجو برخورد قانونی شده است، تصریح کرد: با کسانی که زمینه خشکانیدن باغات و نابودی آنها را فراهم کنند به طور جدی برخورد خواهد شد.

مرادی یادآور شد: مردم مواظب باشند که فریب بنگاههای معاملات ملکی و زمین خواران را نخورند چرا که هیچگونه خدمات اداری و ثبتی به اینگونه اراضی ارائه نخواهد شد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید