Performancing Metrics

دوچرخه الکتریکی رادمینی با قابلیت تا شدن | اتاق خبر
کد خبر: 342043
تاریخ انتشار: 24 اردیبهشت 1395 - 02:46
اگر در خانه یا آپارتمان خود فضای زیادی ندارید به راحتی می توانید دوچرخه رادمینی را تا کنید تا فضای کمتری اشغال کند بدون آن که آسیبی به قدرت یا ثبات بدنه آن وارد شود.

به گزارش اتاق خبر به نقل عصر ایران  ،راحتی و طراحی جذاب همواره به همراه یکدیگر در یک محصول ارائه نمی شوند. دوچرخه الکتریکی تاشو رادمینی را می توان از جمله این محصولات دانست که اگرچه طراحی چندان شگفت انگیزی ندارد اما از نظر راحتی استفاده گزینه ای ایده‌آل است.

۵۸۳۳۲۵_۷۷۵

تایرهای رادمینی به اندازه ای بزرگ و ضخیم هستند که بی هراس از سر خوردن می توانید از روی دست اندازها عبور کرده و پس از رسیدن به مقصد دچار درد در نواحی مختلف بدن خود نشده باشید. موتور الکتریکی رادمینی تجربه سواری لذت بخش بدون آن که عرق بریزید را ممکن کرده و فضاهای اختصاصی در جلو و عقب این دوچرخه امکان حمل بارهای بزرگ را نیز فراهم می کنند.

رادمینی از دامنه حرکت ۳۲ تا ۶۴ کیلومتر برخوردار است و توانایی دستیابی به بیشینه سرعت ۳۲ کیلومتر در ساعت را دارد.

اگر در خانه یا آپارتمان خود فضای زیادی ندارید به راحتی می توانید دوچرخه رادمینی را تا کنید تا فضای کمتری اشغال کند بدون آن که آسیبی به قدرت یا ثبات بدنه آن وارد شود. این دوچرخه الکتریکی مجهز به موتور ۷۵۰ واتی برچسب قیمت ۱,۴۹۹ دلار را یدک می کشد.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید