بهره‌برداری 26 تصفیه‌خانه فاضلاب تا پایان سال | اتاق خبر
کد خبر: 342628
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 13:51
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور از بهره‌برداری 26 تصفیه‌خانه فاضلاب تا پایان امسال خبر داد.

اتاق خبر: حمیدرضا جانباز ، با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: یکی از موضوعات مورد توجه برای تحقق این مهم ارتباط و فعالیت گسترده‌تر بخش خصوصی ایرانی و خارجی است به‌طوری که قصد داریم در سال جدید زمینه‌ی فعالیت بخش خصوصی را بیشتر فراهم کنیم.

وی با بیان این‌که در راستای ایجاد بازار مشترک، تامین سرمایه و سرمایه‌گذاری مشترک ظرف دو هفته آینده پروژه‌هایی را در نظر گرفته‌ایم، بیان کرد: در بخش آب و فاضلاب و در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی قرار است که تعدادی پروژه با حمایت ما رونمایی شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور ادامه داد: بیش از 27 پروژه با سرمایه‌ای حدود 1700 میلیارد تومان قرار است که انعقاد قرار‌داد شود.

جانباز با اشاره به اهمیت بخش خصوصی در ارتقاء صنعت آب و فاضلاب گفت: هدف و برنامه ما حمایت از بخش خصوصی است، لذا در این زمینه از هیچ حمایتی فرو نخواهیم گذاشت.

وی با بیان این‌که در سال جاری برنامه‌های متفاوتی را برای ارتقاء صنعت آب و فاضلاب کشور در نظر گرفته‌ایم، اظهار کرد: نه تنها از بخش خصوصی داخلی برای سرمایه‌گذاری استقبال خواهیم کرد، بلکه نسبت به جذب بخش خصوصی خارجی نیز برنامه‌هایی را در نظر گرفته‌ایم.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید