دولت به دنبال توسعه حداکثری دولت الکترونیک | اتاق خبر
کد خبر: 342634
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 14:19
رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری گفت: دولت تدبیر و امید با فراهم کردن زمینه های لازم در بخش های مختلف، به دنبال توسعه حداکثری دولت الکترونیک است.

اتاق خبر: عطاء الله ملکی تبار امروز در جلسه امضای تفاهم نامه همکاریهای توسعه دولت همراه در استان قم با بیان لزوم استقرار دولت همراه در کشور گفت: دولت تدبیر و امید با زمینه سازی حضور بخش های خصوصی در پیاده سازی زیرساختهای شکل گیری دولت الکترونیک و شهر هوشمند، بستر توسعه دولت همراه را فراهم کرده است.

وی با اشاره به تسهیل دولت در ارتباط دستگاهها با شبکه دولت و استفاده از خدمات ارائه شده در این بستر ادامه داد: اقدامات مهم هر استان از جمله در بخش های صنعت، کشاورزی، حمل و نقل می تواند بصورت داشبورد هر استان در این شبکه قرار گیرد که استان قم می تواند بعنوان اولین داشبورد استانی در این شبکه مطرح گردد.

رستمی، معاون توسه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم نیز با اشاره به فعالیت های خوبی که در زمینه هوشمند سازی و دولت الکترونیک صورت گرفته است، اظهار کرد: در تلاشیم تا با افزایش سهم تعاملات الکترونیک در استان بسوی شهر هوشمند پیش برویم.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید