«مامور کارتر» کنسل شد، «تحت تعقیب» سفارش داده نمی شود | اتاق خبر
کد خبر: 342720
تاریخ انتشار: 26 اردیبهشت 1395 - 20:53
در حالی که دی سی سریال های ابرقهرمانیش را روز به روز بیشتر گسترش می دهد، مارول مجبور شده تا دو سریالش را از دست رفته ببیند.

به گزارش اتاق خبر، اتفاقی که در این چند وقت اخیر رخ داده به زبان ساده می شود تقسیم سینما و تلویزیون آمریکا بین ابرقهرمانان. مارول با فیلم های پر مخاطب و حتی منتقد پسندش، مثل مجموعه «کاپیتان آمریکا»، «محافظان کهکشان» و «انتقام جویان» پرده های سینما را به تسخیر خود در آورده و دی سی با سریال هایی مثل «کماندار»، «فلش» و «گاتهام» در جعبه جادو مخاطبان را جذب می کند. امسال تلاش دی سی روی پرده سینماها با فیلم «بتمن در برابر سوپرمن: سپیده دم عدالت» رخ داد که نتیجه درخشانی نداشت و «بتفلک» (لقبی که به بتمنِ بن افلک داده اند) با شکست مواجه شد. از سوی دیگر دو سریال از مجموع سه سریال ابرقهرمانی مارول در شبکه ABC هم با شکست رسمی مواجه شده است تا رقیب در شبکه CW خوشحال تر از همیشه باشد.

اگرچه «ماموران شیلد» برای یک فصل دیگر تمدید شده اما سریال «مامور کارتر» که داستانش به نوعی مشتق شده از داستان «کاپیتان آمریکا» بود بعد از دو فصل، رسما از سوی شبکه ABC  کنسل شد. از سوی دیگر مارول با همکاری این شبکه قرار بود سریال «تحت تعقیب» را هم بسازد اما با لغو سریال «مامور کارتر»، شبکه ABC تصمیم گرفت «تحت تعقیب» را هم نسازد. به این ترتیب در باکس پاییزه امسال فقط «ماموران شیلد» با پر بیننده ترین سریال شبکه ABC، «روزی روزگاری» رقابت خواهد کرد. چرا که این شبکه پس از هشت فصل، ساخت سریال «کسل» را هم لغو کرد. جالب آن که این شبکه که یکی از کمپانی های وابسته دیزنی به حساب می آید، پس از یک فصل سریال کودکانه «ماپتس» را هم کنسل کرد. نکته جالب توجه اینجاست که تهیه کننده اصلی سریال «مامور کارتر» شب قبل از جلسه تصمیم گیری شبکه ABC از علاقه مندان به سریالش خواسته بود در فضای مجازی کمپین تشکیل دهند و نگذارند این سریال از بین برود.

از اردوگاه رقیب اما خبر می رسد فصل دوم سریال «سوپرگرل» هم تایید شده اما این فصل قرار است به جای شبکه CBS در شبکه CW پخش شود تا کنار «کماندار»، «فلش» و «اسطوره های فردا» قرار گیرد. شبکه CW هم از شرکت های زیر مجموعه برادران وارنر است.

تسنيم

 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید