سقوط گیتی‌پسند، شهرداری اردبیل و پارسه به دسته دو فوتبال | اتاق خبر
کد خبر: 343257
تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1395 - 08:42
در پایان دیدارهای آخرین هفته لیگ دسته اول فوتبال ایران، گیتی‌پسند، شهرداری اردبیل و پارسه تهران به لیگ دسته دوم فوتبال سقوط کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در پایان فصل 95-94 لیگ دسته اول فوتبال ایران (لیگ آزادگان)، تیم‌های گیتی‌پسند، شهرداری اردبیل و پارسه تهران به دسته پایین‌تر سقوط کردند و تیم‌های پاس همدان و فولاد یزد در آخرین هفته از سقوط فرار کردند و در لیگ یک ماندند. پیش از این، آلومینیوم هرمزگان و داماش گیلان به دسته دوم سقوط کرده بودند.

در هفته سی و هشتم لیگ دسته اول، گیتی‌پسند با سه گل از مس رفسنجان شکست خورد و 39 امتیازی ماند. شهرداری اردبیل با تساوی یک بر یک، پیکان صعود کرده به لیگ برتر را متوقف کرد و 40 امتیازی شد اما به لیگ دسته دوم سقوط کرد. پارسه تهران نیز در آخرین دیدار، با تساوی یک بر یک مقابل آلومینیوم هرمزگان، قعرنشین جدول رده‌بندی متوقف شد و با 42 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به فولاد یزد، به دسته پایین‌تر سقوط کرد.

پاس در هفته سی و هشتم در خانه با سه گل از سد مس کرمان گذشت و در لیگ دسته اول ماند. فولاد یزد هم با کسب یک تساوی بدون گل برابر نفت مسجدسلیمان، 42 امتیازی شد و از سقوط به دسته پایین‌تر در امان ماند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید