نشست کارگری جهان در سوئیس | اتاق خبر
کد خبر: 343356
تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1395 - 15:06
یک مقام مسئول کارگری کشور گفت: نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت از دهم تا بیست و پنجم خردادماه به اجلاس سازمان جهانی کار اعزام می‌شوند.

اتاق خبر: غلامرضا عباسی از برگزاری اجلاس سازمان جهانی کار (ILO) در خردادماه امسال خبر داد و گفت: جلسات امسال از ۱۰ تا ۲۵ خرداد ماه معادل ۳۰ مه تا ۱۴ ژوئن ۲۰۱۶ در شهر ژنو کشور سوئیس برگزار خواهد شد.

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران اظهارداشت: گروه ها تقریبا مشخص شده اند و اگر قرار باشد طبق مقررات بین المللی نفرات اعزام شوند باید از جانب کارگران ۹ نماینده، از طرف کارفرمایان ۹ نماینده و از سوی دولت نیز ۱۸ نفر به اجلاس بروند.

عباسی خاطرنشان کرد: در عین حال، احتمالا گروه های کارگری، کارفرمایی و دولت با نفرات کمتری به جلسات امسال سازمان جهانی کار خواهند رفت. سرپرست گروه اعزامی نمایندگان کارگری ایران بیان داشت: آقایان علی بیگی، یاراحمدیان، نیازی، پورموسی، فیروزآبادی خانم مطهر و اینجانب به عنوان سرپرست در اجلاس جدید ILO حضور خواهیم یافت.

وی این مطلب را نیز افزود که نمایندگانی از سوی کارفرمایان و وزارت کار هم در نشست های سازمان جهانی کار در کشور سوئیس حضور می یابند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید