آلفارومئو برگ برنده خود را رو کرد (+عکس) | اتاق خبر
کد خبر: 343427
تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1395 - 20:25
پس از سال‌ها انتظار سرانجام مهم‌ترین و تاثیرگذارترین مدل خودروسازی آلفارومئو از راه رسید تا بتواند به عرصه رقابت واقعی با خودروهای جهانی بازگردد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از عصر ایران پس از سال‌ها انتظار سرانجام مهم‌ترین و تاثیرگذارترین مدل خودروسازی آلفارومئو از راه رسید و اولین ارزیابی‌های رسانه‌ای آن در محوطه کارخانه بالوکو انجام شد.

آلفارومئو برگ برنده خود را رو کرد (+عکس)

اولین برداشت‌ها از رانندگی تاثیرگذار مدل آلفارومئو حکایت از این داشت که سری M3 "بی ام و" رقیبی سرسخت و قدرتمند یافته است. این خبر برای گروه خودروسازی آلفارومئو بسیار مثبت است.

این خودرو با یک موتور دوقلوی توربو V6 با قدرت 503 اسب بخار قصد دارد درس‌های جدیدی را به بزرگترین تولیدکننده سدان‌های آلمان با قدرت عملکرد بالا بدهد.  به نظر می‌رسد جولیا آلفارومئو یک خودرو از کف تا سقف مهندسی شده است.این خودرو سبک به فرمان با قابلیت حرکت آسان مجهز است.
مدل جدید جولیا برگ برنده آلفارومئو برای بازگشت به بازارهای جهانی است و می‌تواند برای بار دیگر نفوذ خود در بازار را نشان دهد. جولیای اول با تولید در دهه 60 میلادی غوغای زیادی در آمریکا ایجاد کرد و اینک همان نام قصد دارد طوفان دوباره‌ای به راه اندازد.

آلفارومئو برگ برنده خود را رو کرد (+عکس)

جولیای جوان چراغ هایش را به روز کرده و دیگر اثری از شکل سه گوش آن نخواهید دید. کابین بزرگ‌تر شده و تمامی عناصر آن تغییر یافته است. اما همچنان شکل و شمایل خودروهای بزرگ ایتالیایی در آن دیده می‌شود.

جولیا نخستین مدلی است که از مجموعه تولیدات گوناگون گروه فیات -کرایسلر ازسامانه ترمز یکپارچه استفاده می‌کند و در کنار سامانه ترمز سیستم کنترل پایداری به راننده جولیا برای ترمزگیری به‌موقع کمک می‌کند. دیسک‌های ترمز جولیا نیز از جنس فییبرکربن فشرده هستند.

آلفارومئو برگ برنده خود را رو کرد (+عکس)

M3 هم نمای داخلی خوبی دارد و با سیستم iDrive یکی از بهترین‌های بازار است. با اینکه نزدیک چهار سال از طراحی این خودرو می‌گذرد بازهم به‌ پای طراحی داخلی رومئو نمی‌رسد. بااین‌وجود، کابین M3 مکان مناسبی است و تعداد زیادی از جزئیات اسپورت در آن دیده می شود.

در گذشته برخی M3 را در میان بهترین خودروهای بازار برای رانندگی قرار می‌دادند. خودروی حاضر مسلماً برخی از زوایای تیز خود را از دست داده است اما مطمئناً توازن بهتری را میان هندلینگ و انطباق ارائه می‌دهد. شاسی دوچرخ متحرک عقب و تقسیم وزن عالی ازجمله فاکتورهای عمده در این میان هستند و بر خلاف اینکه فرمان با کمک الکتریکی واکنش و بازخورد کمی دارد.

آلفارومئو برگ برنده خود را رو کرد (+عکس)
 
94105
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید