ظرفیت‌های اقتصادی کشف نشده ایران باید به سرمایه‌گذاران معرفی شود | اتاق خبر
کد خبر: 343429
تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1395 - 20:36
والریا دمولی گفت: موضوع صادرات به کشورهای همسایه ایران برای ما از اهمیت به سزایی برخوردار است.

اتاق خبر: والریا دمولی ، با اشاره به اشتیاق حضور شرکت‌های ایتالیایی در ایران گفت: در بین شرکت‌های ایتالیایی که برای حضور در ایران ابراز تمایل کرده‌اند، تنوع بسیاری وجود دارد و رشته‌های گوناگون صنعتی را شامل می‌شود. از آنجایی که اکثر این شرکت‌ها جزو شرکت‌های کوچک و متوسط محسوب می‌شوند به احتمال زیاد اقدام به انعقاد قراردادهای جوینت ونچر و مشارکتی خواهند کرد.

عضو هیات مدیره شرکت امبروزتی ادامه داد: البته این امر نافی حضور شرکت‌های بزرگ در ایران نیست. شرکتی مانند بنتون که یکی از مشهورترین برندهای دنیاست و شرکت‌هایی که در زمینه انرژی‌های خورشیدی و تجدیدپذیر کار می‌کنند، همچنین شرکت‌های فعال در حوزه‌ آی تی، مایل هستند که با شرکت‌های ایرانی همکاری داشته باشند.

دمولی با اشاره به برگزاری اجلاس اقتصادی ایران و ایتالیا در تهران، ادامه داد: شرکت‌ کنندگان ایتالیایی حاضر در این نشست، دو سطح را شامل می‌شود.  شرکت‌های بزرگ که تمامی آنها از برندهای معروف دنیا هستند و شرکت‌های متوسط و کوچک که مدیران آنها به تهران آمدند. به باور ما این اجلاس فرصت خوبی است تا ظرفیت‌های اقتصادی کشف نشده در ایران به شرکت‌های کوچک و متوسط شناسانده شود. ضمن آنکه موضوع صادرات به کشورهای همسایه ایران نیز برای ما از اهمیت به سزایی برخوردار است.

وی تاکید کرد: در این اجلاس شرکت‌هایی حضور دارند که برای اجرای پروژه‌های شهرهای هوشمند نیز آماده همکاری و سرمایه‌گذاری در ایران هستند. امروزه شهرهای هوشمند جزو اصول تفکیک‌ناپذیر دنیای مدرن است.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید