استقبال رسمی روحانی از رییس جمهوری کرواسی  | اتاق خبر
کد خبر: 343722
تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1395 - 11:20
خانم کولیندا گرابار کیتاروویچ رئیس جمهوری کرواسی که به تهران آمده است لحظاتی پیش در مجموعه فرهنگی - تاریخی سعدآباد مورد استقبال رسمی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری قرار گرفت.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایرنا، خانم کولیندا گرابار کیتاروویچ رئیس جمهوری کرواسی که به تهران آمده است لحظاتی پیش در مجموعه فرهنگی - تاریخی سعدآباد مورد استقبال رسمی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، رئیسان جمهوری دو کشور صبح امروز (چهارشنبه) پس از پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و کرواسی از یگان تشریفات حاضر در محل سان دیدندو سپس وارد مذاکرات دوجانبه شدند
روحانی و کیتاروویچ پس از آن در مذاکرات هیات های عالیرتبه دو کشور شرکت می کنند.
رئیس جمهوری کرواسی روز گذشته برای سفری سه روزه وارد تهران شد. وی در بدو ورود در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) مورد استقبال محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت.
امروز قرار است چند سند موافقتنامه و تفاهم نامه در حضور روسای جمهوری اسلامی ایران و کرواسی توسط مسوولان ارشد دو کشور امضا شود و سپس دکتر روحانی و کیتاروویچ در کنفرانس خبری مشترک شرکت می کنند.
رئیس جمهوری کرواسی در ادامه برنامه های امروز خود در نشست فعالان اقتصادی ایران و کرواسی و نمایندگان بخش خصوصی دو کشور شرکت و سپس با تعدادی از مقامات ارشد نظام دیدار و گفت و گو می کند.
برنامه های فرهنگی برای خانم کیتاروویچ در روز پنج شنبه پیش بینی شده است و وی بعد از آن، تهران را ترک می کند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید