ساز و کارهای اجرایی برای خرید جو و ذرت در بورس فراهم است | اتاق خبر
کد خبر: 343913
تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1395 - 03:00
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت:تمام ساز و کارهای اجرایی برای خرید جو و ذرت در بورس فراهم شده ضمن اینکه تمام مراکز خرید نیز مشخص شده است.

اتاق خبر: علی اشرف منصوری در خصوص اقدامات سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در راستای عرضه جو و ذرت در بورس گفت: در حال حاضر هماهنگی های لازم با بخش های مرتبط  در حوزه بورس را انجام داده ایم.

وی ادامه داد: همچنین جلساتی با حضور تعدادی از مسئولان در وزارتخانه و همکاران در شهرستان برگزار کرده ایم؛ شرکت پشتیبانی امور دام نیز محور اصلی این موضوع است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران بیان داشت: در این جلسات مراکز خرید مشخص شد و سازمان تعاون روستایی هم انبارهایی را معرفی کرد.

منصوری با بیان اینکه مکاتبات لازم برای اضافه شدن انبار انجام شده است، گفت: البته انبارهایی که به بورس پیشنهاد شده بود تعدادشان زیاد بود اما بورس به دلیل داشتن شاخص های استاندارد تعدادی از انبار را تایید و تعدادی دیگر را رد کرد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر مراکز خرید اصلی در سعیدآباد و غنی آباد است و یک انبار هم در ورامین است که امیدواریم تعداد انبارها بیشتر شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: تمام ساز و کارهای اجرایی برای خرید جو و ذرت در بورس فراهم است ضمن اینکه تمام مراکز خرید نیز مشخص شده است.

وی افزود: اکنون برای جو آمادگی داریم که هر کشاورزی که تمایل دارد جو را با نرخ مصوب دولت تحویل دهد و در بورس عرضه شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در خصوص جلوگیری از ورود دلالان به این عرصه بیان داشت: تمامی مراکز خرید را مجاب به اطلاع رسانی کرده ایم، این مراکز موظف هستند کشاورزان را در جریان عرضه جو در بورس قرار دهند.

 منصوری گفت: نرخ واقعی محصول جو مشخص است و به طور حتم با برنامه ریزی های انجام شده،  ورود جو  در بورس مانعی برای ورود دلالان می گردد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید